Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6.5 inc ekranlarda video oynatmayı nasıl yapacaz_?.

bildiğim kadarıyla guvenlık prosedurlerı geregı seyehat halınde acılmıyor. ama vag com la kodlanabılıyor.kazasız belasız surusler dılerım

beyler full link olayı henüz ülkemize gelmedi ama video oynatmayı cok ıstıyoruz bu bakımdan bu ekranlardan anlayan varmı aranızda nasıl video oynatırız bu konuda yardım lazım
Hocam bu full link olayı nedir? Ben üzerine dokunduğumda kod için yetkili servisle irtibata geçiniz gibi birşey çıkıyor. Bir de sd kartı ara ara okumuyor hata veriyor bunun sebebi nedir acaba?

Hocam bu full link olayı nedir? Ben üzerine dokunduğumda kod için yetkili servisle irtibata geçiniz gibi birşey çıkıyor. Bir de sd kartı ara ara okumuyor hata veriyor bunun sebebi nedir acaba?
full lınk olayı androıd yada ıos ısletım sıstemlı telefonlarınızı oldugu gıbı ekrana yansımasıdır..yanı telefondan navıgasyonu actın dıyelım ekrandan gorebıleceksın mesajlasmayı bıle gorebılıyor olacaksın ama bunun acılımı ıcın turkıyeye henuz porgramı gelmedı geldıgınde servısler 400-500tl arasında aktıf edeceklerı soylenıyor

full lınk olayı androıd yada ıos ısletım sıstemlı telefonlarınızı oldugu gıbı ekrana yansımasıdır..yanı telefondan navıgasyonu actın dıyelım ekrandan gorebıleceksın mesajlasmayı bıle gorebılıyor olacaksın ama bunun acılımı ıcın turkıyeye henuz porgramı gelmedı geldıgınde servısler 400-500tl arasında aktıf edeceklerı soylenıyor
Mirrorlink tarzı bişey yani valla müthiş olur bence.

Geri
Üst Alt