Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

6,5 inç ekran değişimi

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında Fdu49fr tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Fdu49fr

Fdu49fr SCW Üyesi

59
    36
    18
    arkadaşlar merhabalar bana 6,5 inç ekran lazım nerden bulurum, doğuş bizde yok diyor getirtemeyiz diyor. Cıkma falan bulsam uyum sorunu olurmu, acaba değiştiren oldumu görüş ve önerilerinizi bekliyorum , orjinal olmayan ekranlardan takmayı düşünmüyorum.

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.528
    5.831
    113
    Alev oglunda var kardesim istanbul ikitelli cikmaci arayip gorus

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. Erkki bunu beğendi.
  3. Erkki

Erkki
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

325
    574
    93
    Merhaba,

bildiğim kadarıyla şuan Ülkemizde 6.5 inç ekran çıkma olarak yada orijinal satışı bulunmuyor 2 parçadan oluştuklarını biliyorum ekran ve ünite ikisinin toplamı ortalama 1000 EUR civarında.(yurtdışı fiyatı)
    yurtdışında satış yapan ebay gibi sitelerde örnekleri bulabilirsin, ülkemize gönderim yapmıyorlar diye biliyorum eğer yurtdışında bir tanıdığınız varsa sizin adınıza alıp size gönderebilir.
    velev ki getirttiniz montajından sonra multimedyanın koruması devreye giriyor ve birçok özelliği kullanamıyorsunuz. bununla ilgili olarakta Seat merkeziyle temasa geçmeniz gerekir yurtdışından müdahale edilmesi gerekir. birde full link var tabi bununda aktif edilmesi ülkemizde yaklaşıl 1000 TL
    yani özetlemek gerekir ise parçayı bul montajı yaptır ispanya ile görüş (tabi onlara da ücret ödeniyor) gel bur da full link açtır. yaklaşık 5000 TL civarına gelecektir.

karar sizin :)
    [doublepost=1473316854,1473316370][/doublepost]
    @dadaş34 hocam hızlı davranmış :)

4. Fdu49fr

Fdu49fr SCW Üyesi

59
    36
    18
    Hevesim kaçtı :) keske kolay olsaydı :)
    Önemli olan fullink zaten

5. Erkki

Erkki
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

325
    574
    93
    benim aracımda 5 inç var zamanında çok araştırdım nasıl olur yapılır diye ama bu kadar maliyet ve uğraştırması artı tamamen randımanlı çalışıp çalışmaması da garanti değil bu nedenle vaz geçtim.

6. Fdu49fr

Fdu49fr SCW Üyesi

59
    36
    18
    Başka bahara artık

Sayfayı Paylaş