Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6.5 inç ekran

Ekranın sıkıntılı olduğunu duydum hocam ama aynalar da mı aynı şekilde

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
1 yıl önce sıfır olarak alırken style plus olarak aldım. Ekran da 6.5 inç ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sizin duyumlarınız nedir?

Hocam öyle bişey değil sonradan ekran modül fulllink Vs. masraflı oluyormuş

Servis ekran büyütme yapmıyor. Ancak belki sadece ekran veya ünite sipariş edersin onunda montajınınyapmazlar. Üniteninde crakli olarak gelmesi lazım. Yani senin şasene işlenmesi gerekir o işi de servis yapmıyor. Piyasadan discovery mib 2 ünite ve ekran bulup montajını da yaptırabilirsin çünkü bu üniteler crak istemiyor. Tahminimce 6-7 bin tl bulur masrafın

Servis ekran büyütme yapmıyor. Ancak belki sadece ekran veya ünite sipariş edersin onunda montajınınyapmazlar. Üniteninde crakli olarak gelmesi lazım. Yani senin şasene işlenmesi gerekir o işi de servis yapmıyor. Piyasadan discovery mib 2 ünite ve ekran bulup montajını da yaptırabilirsin çünkü bu üniteler crak istemiyor. Tahminimce 6-7 bin tl bulur masrafın
Anladım hocam o zaman hiç gerek yok :)

Herkese iyi günler. 2016 ibiza aracım var aracın 2.sahibiyim. Aracıma içerden katlanır ayna ve 6.5 inç ekran opsiyonu eklemek istiyorum bu serviste mümkün mü.garantisi devam ediyor bu yüzden yetkili serviste yapmak durumundayım. Maliyeti ne kadar olur teşekkür ederim şimdiden

MIB unite almadıktan sonra ekran büyütmenin estetik haricinde hiçbir katkısı olmaz aracınıza. Boşu boşuna masraf yapmayın bence :)

Geri
Üst Alt