• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

6.5 inç ekran

emcinar

Kayıtlı Üye

cagri265

Kayıtlı Üye
Ekranın sıkıntılı olduğunu duydum hocam ama aynalar da mı aynı şekilde

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
1 yıl önce sıfır olarak alırken style plus olarak aldım. Ekran da 6.5 inç ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sizin duyumlarınız nedir?

Hocam öyle bişey değil sonradan ekran modül fulllink Vs. masraflı oluyormuş

CEV61

Kayıtlı Üye
Servis ekran büyütme yapmıyor. Ancak belki sadece ekran veya ünite sipariş edersin onunda montajınınyapmazlar. Üniteninde crakli olarak gelmesi lazım. Yani senin şasene işlenmesi gerekir o işi de servis yapmıyor. Piyasadan discovery mib 2 ünite ve ekran bulup montajını da yaptırabilirsin çünkü bu üniteler crak istemiyor. Tahminimce 6-7 bin tl bulur masrafın

cagri265

Kayıtlı Üye
Servis ekran büyütme yapmıyor. Ancak belki sadece ekran veya ünite sipariş edersin onunda montajınınyapmazlar. Üniteninde crakli olarak gelmesi lazım. Yani senin şasene işlenmesi gerekir o işi de servis yapmıyor. Piyasadan discovery mib 2 ünite ve ekran bulup montajını da yaptırabilirsin çünkü bu üniteler crak istemiyor. Tahminimce 6-7 bin tl bulur masrafın
Anladım hocam o zaman hiç gerek yok :)

LKTN

Kayıtlı Üye
Herkese iyi günler. 2016 ibiza aracım var aracın 2.sahibiyim. Aracıma içerden katlanır ayna ve 6.5 inç ekran opsiyonu eklemek istiyorum bu serviste mümkün mü.garantisi devam ediyor bu yüzden yetkili serviste yapmak durumundayım. Maliyeti ne kadar olur teşekkür ederim şimdiden

MIB unite almadıktan sonra ekran büyütmenin estetik haricinde hiçbir katkısı olmaz aracınıza. Boşu boşuna masraf yapmayın bence :)

Üst Alt