Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6,5 inç ekran değişimi

Fdu49fr

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhabalar bana 6,5 inç ekran lazım nerden bulurum, doğuş bizde yok diyor getirtemeyiz diyor. Cıkma falan bulsam uyum sorunu olurmu, acaba değiştiren oldumu görüş ve önerilerinizi bekliyorum , orjinal olmayan ekranlardan takmayı düşünmüyorum.

arkadaşlar merhabalar bana 6,5 inç ekran lazım nerden bulurum, doğuş bizde yok diyor getirtemeyiz diyor. Cıkma falan bulsam uyum sorunu olurmu, acaba değiştiren oldumu görüş ve önerilerinizi bekliyorum , orjinal olmayan ekranlardan takmayı düşünmüyorum.

Alev oglunda var kardesim istanbul ikitelli cikmaci arayip gorus

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba,

bildiğim kadarıyla şuan Ülkemizde 6.5 inç ekran çıkma olarak yada orijinal satışı bulunmuyor 2 parçadan oluştuklarını biliyorum ekran ve ünite ikisinin toplamı ortalama 1000 EUR civarında.(yurtdışı fiyatı)
yurtdışında satış yapan ebay gibi sitelerde örnekleri bulabilirsin, ülkemize gönderim yapmıyorlar diye biliyorum eğer yurtdışında bir tanıdığınız varsa sizin adınıza alıp size gönderebilir.
velev ki getirttiniz montajından sonra multimedyanın koruması devreye giriyor ve birçok özelliği kullanamıyorsunuz. bununla ilgili olarakta Seat merkeziyle temasa geçmeniz gerekir yurtdışından müdahale edilmesi gerekir. birde full link var tabi bununda aktif edilmesi ülkemizde yaklaşıl 1000 TL
yani özetlemek gerekir ise parçayı bul montajı yaptır ispanya ile görüş (tabi onlara da ücret ödeniyor) gel bur da full link açtır. yaklaşık 5000 TL civarına gelecektir.

karar sizin :)
[doublepost=1473316854,1473316370][/doublepost]
Alev oglunda var kardesim istanbul ikitelli cikmaci arayip gorus

Sent from my iPhone using Tapatalk
@dadaş34 hocam hızlı davranmış :)

Hevesim kaçtı :) keske kolay olsaydı :)
Önemli olan fullink zaten

Hevesim kaçtı :) keske kolay olsaydı :)
Önemli olan fullink zaten

benim aracımda 5 inç var zamanında çok araştırdım nasıl olur yapılır diye ama bu kadar maliyet ve uğraştırması artı tamamen randımanlı çalışıp çalışmaması da garanti değil bu nedenle vaz geçtim.

Geri
Üst Alt