Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 vw jant ibizaya neden uymaz

- 48 -

Kayıtlı Üye
biliyorsun bir jant olayım oldu..kötü sonuçlanmadan ALLAH'ın izni ile ucuz atlattık çok şükür..

kendi jantlarımı verip 5x100 vw jant aldım..ama 5x100 delikleri benim deliklere karşılık gelmedi daha küçüktü..istemesemde gittiler jantın deliklerini açtılar..bijonlar kısa geldiği için et değerini traşladılar ..olmayacağını bildiğim halde yaptılar..bindim gittim geldim okula 3 lastikte birer bijon boşa dönüyor..
5x100 nasıl da karşılık gelmez anlamadım orjinal vw jantı...

gittim jantları geri verdim jantlarım geri aldım..sonra kendi jantlarıma bilezik lazımdı bilezik yaptırdım balanslarını yaptrıdım biniyorum..ama kafam rahat

5*100 olmaması imkansız abi senin bijon ölçün bu....

aynen ama kantların ki küçük geldi kafam karıştı..fazla küçük değil mm ile sıyırıyor janta yükleniyor

abı okdr ıslem yapılmıs bı jantla gezmemıssın ıykı basına her turlu sey geleblrdı allh korusun.bendede 5*100 17 jant var ama ne bılezık ne delk buytme flan hıcbrsey yaplmadı belkıde o 5*112 dır abı sana delıklerı buyutup 5*100 yapmıslardır allah korumus

abı okdr ıslem yapılmıs bı jantla gezmemıssın ıykı basına her turlu sey geleblrdı allh korusun.bendede 5*100 17 jant var ama ne bılezık ne delk buytme flan hıcbrsey yaplmadı belkıde o 5*112 dır abı sana delıklerı buyutup 5*100 yapmıslardır allah korumus

verdim jantları geri bunlar da göbek farkı vardı jantı o kısmı alüminyum dolgu yapıldı bilezik gibi bu plastik bizlezikler var ya jantlar için uyum sağlasınlar diye plastik erime yapıyor diye alüminyumdan yapıldı ve jantlar seatlara uygun oldu istanbula gelince bakacam 17 inç bişiler

o jantlar orjınal 5*100 degıldır abı ımkanı yokkı orjınal olup uymasın.Cevırmıslerdır 5*100 e

o jantlar orjınal 5*100 degıldır abı ımkanı yokkı orjınal olup uymasın.Cevırmıslerdır 5*100 e

can aldıklarımda jantlar sıfır el değmemiş yani..ama bir bijon ile diğer bijon çapraz aralığı kısa idi..vw jantı made in germany..muhtemel bir vw nin üstünden alındılar...ya da sıfır çakma jantlar..bize kakaladılar

replıcadır abı yoksa 5*100 olup bıjon aralarında fark olması ımkansız standarttır hatta soyle soylım subaru gc8 lerınde 5*100 olması lazım olculerı onlarla takılan Advanları bıle mk1 leonlara takanlar var

Abi geçmiş olsun diyeyim.Senin araç 5*100 kullanıyor muhtemelen aldığın jantlarda bi oynama yapmışlardır.En nihayetinde başına birşey gelmeden atlattın abi aman dikkat et piyasada insan hayatını hiçe atarak para kazanmaya çalışan çok kişi var.

xx

Geri
Üst Alt