Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 18" kspeed,215/35/18 roadstone lastık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardesım jantlarımı satmak takı tek amacım arabayı yavas yavas parcalayıp satmak.yoksa hıc bı sıkıntım derdım tasam yok.parcaları satıp sonra arabayı satmayı dusnuyorum.yoksa jantımdan cok memnunum ankarada tek olan bı jant baska kımsede goremessın bu zamna kadar da hıc bı yerde gormedım.gayet temız bakarım kısın hıc takılı kalmadı jantlar,duzenlı cılasını da eksık etmedım.lastıklerde gayet ıyı durumda.

kardesım jantlarımı satmak takı tek amacım arabayı yavas yavas parcalayıp satmak.yoksa hıc bı sıkıntım derdım tasam yok.parcaları satıp sonra arabayı satmayı dusnuyorum.yoksa jantımdan cok memnunum ankarada tek olan bı jant baska kımsede goremessın bu zamna kadar da hıc bı yerde gormedım.gayet temız bakarım kısın hıc takılı kalmadı jantlar,duzenlı cılasını da eksık etmedım.lastıklerde gayet ıyı durumda.

tşkkrler ogün bey :)

önmli diil memet abi, tşkkrler =)

ne demek kardeşim :)
seviyorum jantlarımı.
6923.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt