Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 16 inch Scirocco janlarımı satıyorum (500 TL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

twona

Kayıtlı Üye
FİYATI DÜŞÜRDÜM 400 TL

Jantlarım sıfır ayarında çiziksiz, tamirsiz ve pırıl pırıldır. 800 tl ye almıştım sadece 1 hafta takılı kaldI, fiyatı 500 den 400 TL ye çektim son fiyattır. Tekrar söylüyorum jantlar sıfırdan farksız, çiziksik, kırıksız pırıl pırıl durumdadır garanti veririm. Aracımı çok önce sattığım için jantlar boşta garajda öylece duruyor.
Tuna demir - BOLU
0532 603 92 38

Volkswagen üretimi 16 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 93815536
img1659tj.jpgibiza avatar.jpgimg1653m.jpg

Ekli dosyalar

• img1659tj.jpg
    img1659tj.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 158
  • ibiza avatar.jpg
    ibiza avatar.jpg
    7.3 KB · Görüntüleme: 86
  • img1653m.jpg
    img1653m.jpg
    84.9 KB · Görüntüleme: 88
hayırlı satışlar
düşünenler için iyi fiyat bence kargoda yok oh üstüne birde SCW indirimi durmaz bu jant bence şimdiden yeni sahibine hayırlı olsun.

hayrlı satıslar.bnde jant arıyorum 2010 1.4 referance modelı aracım.cok yakarmı dıye dusunuyorum kararsım bırz...

Cok filan yakmaz hocam hissetmezsin bile. Al tak keyfine gore kullan

mükemmel ötesi fiyat ve kargo satıcıya ait..bu tarz aracım olsa affetmezdim :) hayırlı satışlar

tşk ederim arkadaşlar, SCW ye özel kargo bana ait 450 tl ye veriyorum jantları, elinizi çabuk tutun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt