Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5lik yay 18 cantlarla ön takımı ve amortsorlerımı nekadar zamanda elime alirım???

pressOK

Kayıtlı Üye
arkadaslar onumuzdekı gunlerde 5lık yay ve a5 jantı alcam konfor yonunden ve aracımla ılgılı ne sıkıntılar cekerım sorun yasarmıyım dedıgım kombınasyonları olan leon sahıbı arkadaslarım tecrubelerınızı paylasırmısınız

2 side mevcut bende . konfor kaybı dışında hiçbir sorun yaşamazsın . kasislere yavaş girceksin bilmediğin yollarda çok basmıcaksın +1 lt benzin ykmayı kfana takmıcaksın sora keyifle binceksin :)

konfor cok dusuyomu hocam performans nası etkılenıo pekı bırde sen taktıralı kac km oldu

ben o dedıklerını g.. kadar ıbızada yaptın ne amortısorumde bısı var ne orda burda.dıkkat lı kullanırsan hıc bısı olmuyo ama bı cukura gırersen gummmm dıe bı ses duyunca anlarsın neler oluyo haha:)perfomans yonunden de sadece top speed de gorunur sekılde etkılıyo.

aslında şöle bi durum var. jantlar takılıyken arbnın sürüşü gidişi herşeyi çok kötüydü yay yokken . ama 5 lik leri takınca direksiyon öle bi rahatlıyoki eskisinden daha iyi gibiydi . yol tutuşu muazzam gidişi fln herşeyi güzel arabanın . ama malum ankaranın bozuk yollarında biraz daha dikkatli gitmek gerekiyo. ben taktıralı 4 ay fln oldu . performans kaybı elbet oluyo 225 40 18 lastik takıyosun . araba biraz hntal gelebilr esksine göre ama zaten 1.6 çok performnslı bi motor diil 18 jant için değer o kayıp . bence kesinlikle 18 tak 18 takarsn kesinlikle 5 cm yay tak . 17 takmak istersen de sdece sport up jantı al bşkasını düşünme bile.

bende aynı şekilde -5 ve 18'' jantlarla kullanıyorum konforuda biraz kaybediyorsun başka bir sorun yok için rahat olsun

konforu full kaybettim ayrıca arabam çekiçten düştü başka bi eksi hareketini görmedim.

arka cok zıplıyomu arkadaslar yayı 3,5 mu alsam dıyede dusunmuyo deılım sızce

konforu full kaybettim ayrıca arabam çekiçten düştü başka bi eksi hareketini görmedim.

daha almadan yükledin arabayı şimdi şikayet ediyon yahuuu. yakındır bende niyetliyim makyajlı yeniye ama asla jant yay işine girmeyi düşünmüyorum. jant ve yay tamam güzel gösteriyor ama eksileri artılarını geçiyor.

Ne yapalım Faruk abi, görsellikte bir yere kadar içim dışıma çıkmaya başladı... :)

Geri
Üst Alt