Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5lik yay 18 cantlarla ön takımı ve amortsorlerımı nekadar zamanda elime alirım???

ben 3,5luk kullanıyorum 5lik le hiçbi fark yok konfor kaybı olarak ama görüntü 5lik daha güzel benim lastikler 235 40 18 daha geniş ordan biraz daha yumuşak oluyo ne kadar dikkatli kullansanda arabanın bence ömründen yiyor bu işler

bende 18 jant var performans aşırı olmasada düştü 3.5 yay takıcam millet beğencek diye konforumdan vazgeçemem :D

bende 3.5 yay war. 19'' jant çok memnunum. çok alçakda dehil aşırı yüksekte tavsiye ederim. Tek sorun ersoy abinin dediği gibi arabanın ömründen yiyor. Motoru yoruyor. Zaten motor diil eşek gibi bişi gitmiyor:)

Numan ben sana otomatiği vereyim de eşşek neymiş gör...

abi leondan önce. 2.0 tdi dsg passat wardı bizde canawardı ondansa alırım:)

ılgılenen herkese tesekkurler arkdaslar haftaya jantlarla beraber aracımın fotolarını paylasırım

başlığa çok güldüm ya.. :D :D

velakin amortisörlere aşırı bi darbe vs. olmadığı sürece hiç bişi olmaz..
jantlara biraz özen göstermek gerekiyo ara sokaklarda vs. hepsi bu..

bunun yanında orj.'den farklı büyüyen jant ve lastik genişliği en çok şanzumana yük getirir..

bende araç 1,6 olduğu için 5 cm derim tsi motorlar daha ağır olduğu için ben 5 liklerde azda olsa sıkıntı yaşıyorum sen kesinlikle sıkıntı yaşamazsın

yiğit başlığı iyi yakalamışsın :D :D ben 3.5 luk alcam

başlığa çok güldüm ya.. :d :d

velakin amortisörlere aşırı bi darbe vs. Olmadığı sürece hiç bişi olmaz..
Jantlara biraz özen göstermek gerekiyo ara sokaklarda vs. Hepsi bu..

Bunun yanında orj.'den farklı büyüyen jant ve lastik genişliği en çok şanzumana yük getirir..

+1905

Geri
Üst Alt