Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Leon'a Birkaç Eklenti

bir de led sinyal almıştım, onlar uymadı bu arada, çöpe attım ben de

Bende şimdi, kil, bagaj filesi, cila için ped, esktra kapı fitili, kapı kolu içi kaporta koruma filmi gibi birkaç ürün siparişi vereceğim.

Bu arada gaz pedalın gerçekten ters takılmış. Düzeltmek için servise gerek yok, kendin yapabilirsin.

kendim yapıcam derken 3 parmağımı derinden kestim, pedalın yanlarını tesviye etmemişler, yapsınlar, pazartesi zaten servise gidicem, arada yaptırırım onu da :)

Arkadaşlar selam,

Aracıma bazı işlevsel/kozmetik eklentiler yapmaya başladım, devamı geldikçe buradan paylaşmaya devam ederim.

VW Pedal takımı

VW Gözlük kabı (orjinal tutamak sökülüp yerine takıldı)

Bunlar gelenler, yolda navigasyon diski ve kapı pimi koruyucularım da var :) yaşasın Çin'den alışveriş :D

Selamlar , gözlük kabını nerden temin edebilirim ?? :))

Selamlar , gözlük kabını nerden temin edebilirim ?? :))

bu sayfanın ilk mesajındaki ilk linkteki ürün benim aldığım gözlük kabı hocam :) güvenemem çin'den sipariş etmeye derseniz VW servislerinden de ürün numarası ile alınabilir muhtemelen ama 16 dolarlık ürüne 200 lira çekebilirler, eski aracıma (Honda Civic FD6) Volvo'nun ki oluyordu, 100€ gibi bir fiyat demişlerdi, saygılar sevgiler diyerekten vaz geçmiştim :)

dsc0348oi.jpg
Parça kodunu verebilrsen çok makbule geçer bi bakayım çok pahalı deilse mantıklı
5P0857465BY20 22 euro aşa yukarı bi fiyattır...tşkler

Servisi aradım 80 lira dedi fiyat makul montajıda yaptırtırım o fiyata fakat yedek parça elemanı toledo ve alhambra uyumlu leona uymaz dedi kafam karıştı biraz bana uyar gibi geliyor.

Geri
Üst Alt