Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Leon'a Birkaç Eklenti

pedallarım geleli 2 ay oldu şu ayak dayama yüzünden takmadı bagaj da geziyor.

güle güle kullan

Gökberk bu arad agaz pedalın ters gibime geldi. whiteraven Günay diğer türlü takmış. Bi kontrol et istersen

Gökberk bu arad agaz pedalın ters gibime geldi. whiteraven Günay diğer türlü takmış. Bi kontrol et istersen

Mustafa Hocam, olabilir de şekli paralel zaten iki türlü de takılabiliyor, zaten gaz pedalını kendim takamadım servis halletti, cumartesi tekrar gideceğim o zaman düzelttiririm olmadı, bir de çin malı, ters yapmış da olabilirler :D

Ayak dayamayı takmakta çok bir olay yok aslında, ben kendim taktım, kapının alt panelini (ışıklı kapı eşiği falan takılan kısım) biraz yukarı çekip pimlerini çıkartınca ayak dayama da serbest kalıyor, önce pedallara doğru sonra kendinize çekerseniz çıkar, sadece kaput açma kolu tarafından da bağlı ona dikkat etmek gerek

Aynı şekil önce kaput açma kolunun orayı pimlerine geçirip sonra bastırarak pedallardan içeri doğru iterseniz oturuyor yerine.

hangi siteyi kullanıyorsunuz pekı alıs verıslerde ?

Arkadaşlar selam,

Aracıma bazı işlevsel/kozmetik eklentiler yapmaya başladım, devamı geldikçe buradan paylaşmaya devam ederim.

VW Pedal takımı

VW Gözlük kabı (orjinal tutamak sökülüp yerine takıldı)

Bunlar gelenler, yolda navigasyon diski ve kapı pimi koruyucularım da var :) yaşasın Çin'den alışveriş :D
gözlük kabini nerden aldiniz hocam servisten mi?

ali express ten vw polo glass holder diye aratırsanız bulabilirsiniz :)

Güzel olmuş. Güle güle kullan. Benim fren pedalı aynı şekilde oynuyor ancak kullanım sırasında sorun olmuyor. Gözlük kılıfı ve gelecek dediğin parçaların linklerini paylaşabilir misin?

Geri
Üst Alt