Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Leon'a Birkaç Eklenti

faw13

TEKNİK MODERATÖR
Arkadaşlar selam,

Aracıma bazı işlevsel/kozmetik eklentiler yapmaya başladım, devamı geldikçe buradan paylaşmaya devam ederim.

VW Pedal takımı

VW Gözlük kabı (orjinal tutamak sökülüp yerine takıldı)

Bunlar gelenler, yolda navigasyon diski ve kapı pimi koruyucularım da var :) yaşasın Çin'den alışveriş :D

Bu arada debriyaj ve gaz pedalları cuk oturdu da fren pedalı inatlaşıyor benimle, oynuyor arada, basacam tutkalı o olacak :D

Güzel olmuş... eline koluna emeğine sağlık... ben de çin e fena dadandım bu aralar... yeni fotoları da bekliyoruz...

abi fazla alışveriş yaptığında ticaret yapıyor diyip vergi alıyorlar, ben limite dayandım muhtemelen yeni gelecek ürünlere vergi kesecekler, haberin olsun :)

ya 100 dolar normalde de 1 dolarlık 100 tane ürün sipariş edersen ticaret diyip geçiyorlar, tam bir limiti olduğunu sanmıyorum açıkcası abicim

ya 100 dolar normalde de 1 dolarlık 100 tane ürün sipariş edersen ticaret diyip geçiyorlar, tam bir limiti olduğunu sanmıyorum açıkcası abicim

Benim aldığım şeyler hep 5-10$ lık şeyler ya... ama toplarsan 200$ olmuştur herhalde...

Alper abi, normalde tek üründe 100 dolar sınırı var da miktar çok olunca tutar bağımsız işlem yapabiliyorlar, biraz keyfi bir durum anladığım kadarı ile

Alper abi, normalde tek üründe 100 dolar sınırı var da miktar çok olunca tutar bağımsız işlem yapabiliyorlar, biraz keyfi bir durum anladığım kadarı ile

Mmm o zaman sıkıntı yok sanırım... benim siparişlerin hiçbiri tek başına 100 lük değil... Teşekkür ederim kardeşim... :)

Geri
Üst Alt