Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Leon Radyo/Multimedia Yazılım Güncelleme

faw13

TEKNİK MODERATÖR
Merhabalar SCW,

Geçenlerde yabancı bir forumda radyo güncelleme menüsü oldğunu öğrendim.

5/5.8" fark etmiyor, menu tuşuna 15 sn kadar basılı tutarsanız güncelleme menüsü açılıyor.

Bunun en güncel versiyonu hangisidir, bir paylaşsak, özellikle 2015 2. yarıda sıfır alınmış araçların üzerinde hangi versiyon var acaba? (tabi bilgiyi verirken radyo modelini de belirtmek lazım)

şu anda Seat'ın satışını yaptığı 4 çeşit radyo var, biri TR'ye geliyor mu emin değilim.

5"
5.8" navigasyonsuz
5.8" navigasyonlu
ekran boyutunu bilmediğim en üst modelde android telefonlar ile mirror link özelliği falan da eklendi. (bu model gelmiyor olabilir)

Eve gidince bakarım gecen hafta servisteydi araç hiç birşey söylemediler

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.8" de en güncel versiyon 0480
6.5" te Eğer Donanım Versiyonu H30 ise 0351, H24 ise 0346

Talep eden olursa güncellemeleri temin edebilirim.

Peki
5QA035824
H24
245
İçin güncelleme hangisi indirmelerin linki aşağıda hangi güncellemeyi indirip flash diske hangi şekilde atacağız? Yardımcı olabilir misiniz?

Peki
5QA035824
H24
245
İçin güncelleme hangisi indirmelerin linki aşağıda hangi güncellemeyi indirip flash diske hangi şekilde atacağız? Yardımcı olabilir misiniz?
Güncellemeler her araç için farklı. İnternette bulduklarınızı yüklemeyin, cihazı çöp olanlar bana ulaşıyor nasıl düzelticez diye. Özelden ulaşırsan yardımcı olurum.

Son düzenleme:
En son yazılım güncellemesi yapıldığında neler değişiyor?
Yani açıkçası uğraşmaya değer mi?
[doublepost=1498743689,1497789077][/doublepost]Arkadaşlar selamlar,

5QA035824 H24 245 versiyon olan 6,5" multimedya sistemimi bildiğim kadarı ile en son sürüm olan 5F 346 MIB2 olan sürüme yükselttim. Şu anda hiç bir problem yok. Şimdi Full link tarafında araştırma yapıyorum. Onunla ilgili bir gelişme olur ise sizlerle paylaşacağım.
[doublepost=1498746173][/doublepost]

5QA035824 H24 245 versiyon olan 6,5" multimedya sistemimi bildiğim kadarı ile en son sürüm olan 5F 346 MIB2 olan sürüme yükselttim. Şu anda hiç bir problem yok. Şimdi Full link tarafında araştırma yapıyorum. Onunla ilgili bir gelişme olur ise sizlerle paylaşacağım.

Güncellemeyi az önce yaptım. ilk fark ekran menüsünde değişiklik var kalan detaylara bakıp ona göre cevap yazacağım. Okuduğum kadarı ile kapanma sorunu ortadan kalkmış birde radyoların logolarını otomatik olarak alabiliyor.
Detay inceleme sonrasında bilgileri paylaşırım.

merhaba,2015 leon yazılımım 5qa035824 h24 241'dir. Son versiyona nasıl güncelleyebilirim.Syg.

Güncellemeyi az önce yaptım. ilk fark ekran menüsünde değişiklik var kalan detaylara bakıp ona göre cevap yazacağım. Okuduğum kadarı ile kapanma sorunu ortadan kalkmış birde radyoların logolarını otomatik olarak alabiliyor.
Güncelleme adımlarını yazarsan aynı cihaza sahibim bizde faydalanmış oluruz dostum

Merhaba,
Bende 5.0 ekran var guncelleme dosyasini nereden bulabilirim.
iyi aksamlar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt