Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5f kasa leon geri görüş kamerası

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
arkadaşlar anlaşilan logoya taktıramayacağim resmin altındaki linktekini taktırsam her elektirikçi bunu takabilir mi? göze çok çarpar mı ve de çalişir mı( eğer çalişmazsa kesin çalişan 2.el de alabilirim) bir de resimde çizdiğim yere mi taklıacak?
z3zXBB.jpg

43097862622972326883.jpg

Geri Goruş Kamerası / Seat Leon - n11.com

bu videodaki gibi geri görüşe entegre direksiyon kılavuz cizgisi her kamaerada oluyor mu ?

Son düzenleme:
arkadaşlar anlaşilan logoya taktıramayacağim resmin altındaki linktekini taktırsam her elektirikçi bunu takabilir mi? göze çok çarpar mı ve de çalişir mı( eğer çalişmazsa kesin çalişan 2.el de alabilirim) bir de resimde çizdiğim yere mi taklıacak?
z3zXBB.jpg

43097862622972326883.jpg

Geri Goruş Kamerası / Seat Leon - n11.com

bu videodaki gibi geri görüşe entegre direksiyon kılavuz cizgisi her kamaerada oluyor mu ?

5.8 ve ya 6.5 inc multimedya kullanıyorsanız kılavuz çizgileri VAG kodlamasıyla açılıyor. Ancak bu noktalara takılan kameralar hem çok çabuk kirleniyor hem de bozulmaya daha müsait oluyor. Ben yaptıracak olsam bir kez yaptırıyorum deyip logo içerinden çıkan kamera yaptırırdım.

5.8 ve ya 6.5 inc multimedya kullanıyorsanız kılavuz çizgileri VAG kodlamasıyla açılıyor. Ancak bu noktalara takılan kameralar hem çok çabuk kirleniyor hem de bozulmaya daha müsait oluyor. Ben yaptıracak olsam bir kez yaptırıyorum deyip logo içerinden çıkan kamera yaptırırdım.
hocam logo içerisinden çıkan kamerayı nereden yaptırabilirim kayseride galiba yapan bir yer yok varsa da ben bilmiyorum 2.secenek ankara olabilir benim için

hocam logo içerisinden çıkan kamerayı nereden yaptırabilirim kayseride galiba yapan bir yer yok varsa da ben bilmiyorum 2.secenek ankara olabilir benim için

Valla heryer yapmıyor diye biliyorum. Burada arkadaşlar yardımcı olacaktır. Söylediğiniz yerlerde tanıdıklarım yok çünkü

Valla heryer yapmıyor diye biliyorum. Burada arkadaşlar yardımcı olacaktır. Söylediğiniz yerlerde tanıdıklarım yok çünkü
hocam plaka lambasına taktırsam elektirikçiye mi taktırmalıyım fiyat ne kadar tutar çok para isterler mi vag com falan da açilakmiş galiba

Aracımda geri görüş kamerası olmadığından ben de taktırmak istiyorum. Fakat garantisel konuları bilemiyorum.
Önceki aracımda multimedya sistemini, geri görüş kamerasını vs kendim takmıştım sıkıntı da olmamıştı.
Logodan çıkan geri görüş kamerasını bugün Seat'a giderken bir Golf'te gördüm, çok hoşuma gitti. Sonradan takılma durumunda garanti için bıt bıt eder mi Seat? Sıkıntı yoksa Ankara'da bilinen bir yer var mı bu iş için?

Bende taktirmak istiyorum deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim

Ben takıp kullandım servisle ilgili hiçbirşey olmadı şahsen servis ile olan durum bu konuda etkili oluyor sürek gittiğin servis ise yüz aşinalı oluyor ustaları temsilcileri tanıyorsun böyle olunca da ufak defek konulara takılmıyorlar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaslar 2016 model 6,5 ekranlı seat leonuma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum kayseride bu işin ehli takabilecek bir yer var mıdır ve piyasası nasıl nekadara takarlar

Geri
Üst Alt