Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

5f kasa leon geri görüş kamerası

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında kocaoglumert tarafından paylaşıldı.

1. kocaoglumert

kocaoglumert SCW Üyesi

12
    11
    3
    Kolay gelsin selamlar herkese 5f kasa leona geri görüş kamerası takılıyormu ? eğer takılıyorsa bu işlem nasıl oluyor? ekranım 5.8" servise sordum tabiki yine sacmaladılar 10 bin tl hesap çıkardılar bide orjinal ekran takmıyolar . Ankarada iyi yapan bir yer varmı

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Evet arkadaşım 5.8" olan ekrana direk bağlantı yapılabiliyor.
    İşinin ehli bir elektrikçi bağlantısını yapabilir hatta siz kendiniz bile yapabilirsiniz çok basit çünki detay resimlerini bulup paylaşırım şimdi

Kameradan gelen kablonun görüntü ucunku 6. Pime takıyorsun kablonun üzerinde olan telleri ise 12. Pime takıyorsun araya birde görüntü yani parazit alıcı devre yada kondansatör bağlaman gereke bilir
    kurye ile elden teslime verildi

Son düzenleme: 23 Kasım 2015
  3. kocaoglumert

kocaoglumert SCW Üyesi

12
    11
    3
    @memet_one kardesim kamerayi nasil bisi alalim logoya takili olan var ama ben pek hosuma gitmedi o aydinlatma lambali olan varda ankarada nerde bulurum onu

4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Kamera önemli renkli almanı öneririm plaka üzerinde olanlar çabuk kirlenme yapıyor logo içine yaparsan kirlenme derdin olmaz

26_BC_726 ve KİREÇ bunu beğendi.
  5. H.G.Koçer

H.G.Koçer SCW Üyesi

331
    214
    43
    Açıklanmış zaten takılabiliyor. fakat ben start - stop araçlarda elektronik detayların kurcalanmasını pek önermiyorum kamera, ses sistemi vs vs. ileri vade de sıkıntı yaratma ihtimali düşükte olsa var.

6. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.475
    113
    ankarada logoya kamera takan @RedCupRacing ferhat kardeşim var. sana yardımcı olabilir.

26_BC_726 ve kocaoglumert bunu beğendi.
  7. adige85

adige85 SCW Üyesi

22
    13
    3
  8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Bu resim satılık olanda mı eğer öyleyse adam bütün tabuları yıktı geçti 5.8" ekran harici bağlantı olmuyor diye biliyorum 5" ekrana yapan adam hiç görmedim duymadım da

9. Leonidas48

Leonidas48 SCW Üyesi

122
    117
    43
  10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Adamı aradım sordum hemen fabrika çıkışlı geri görüş kamerası almış o yüzden görüntü varmış yani 2015 model araçlara kamera bağlana bilir 5" ekran olanlar

Sayfayı Paylaş