Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5f kasa leon geri görüş kamerası

ekran 5 inç gibi görünüyor ama uzak çekimde de 5,8 gibi duruyor.

Şuan bende şoklardayım. Bende kamera taktırıyım o zaman. Bu ctesi gidicem soriyim bakiyim 2015 5'' lere oluyor mu..

Bugun Avek'i aradim arkadaslar 1100 TL fiyati varmis evet 2015 modellerde 5 inc ekranlara takilabiliyormus fakaaat siparisi o sekilde vermek gerekliymis :(

Ben de kendimiz taktirsak garantiye etkisi nedir merak ediyorum ?
[doublepost=1450639423,1450371502][/doublepost]Boyle bisiy buldum isimizi gorur mu acaba merak ediyorum....
Tahmini Teslimat Zamanı

Arkadaşlar merhaba.
Kamera montaj ve kodlamalarını yaptım. Elektriği medya sisteminin arkasından aldım. Ancak 2 mesele var anlam veremediğim.
1- Elektriği medya sisteminden almama rağmen araba çalışıyorken bile görüntüde dalgalanma yapıyor.
2- Tv'ye bağladığımda görüntü renkli ve net iken arabada çıkan görüntü siyah beyaz çıkıyor. Menüdeki renk ayarlarını da kontrol ettim değişen bir şey olmadı.
fcfc67b2e2ed4cb58aef8851f68c6ada.jpg

Tv'ye bağladığımda çıkan görüntü de bu
37defd4d7bc47b032f2afd85db7b606e.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 10176 Fotodaki ekran 5 mi 5.8 inc mi arkadaslar ?Sahibinden.com da tesadufen gordum eger 5 ise super haber Ocakta araci teslim alirsam direk kamera baglatcam...
Seat Leon 1.2 TSI Style 2015 Model 54.500 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 253747321

Ben bu foruma ilk kaydolduğumda 2. ya da 3. konum bu olmuştu sanırım. O zaman da @memet_one abi bakmıştı ekranına bağlantı yok demişti :D Ama mantıken olması lazım zaten. Çünkü Golflerin en küçük ekranlarında geri görüş kamerası var. Bu ekranların sadece çerçeveleri bir de içindeki yazılım temaları değişik. Geri kalan herşey aynı. Bağlanmışken Logo altından çıkan kamera bağlatmakta fayda var. Daha zarif ve daha uzun ömürlü olur. kodlama yapılır da kamerayı bağlayacak biri lazım. 5 inc ekranı olanlardan taktırmayı düşünenler varsa berbaer başlayalım işe. Daha uyguna gelir.

Arkadaşlar merhaba.
Kamera montaj ve kodlamalarını yaptım. Elektriği medya sisteminin arkasından aldım. Ancak 2 mesele var anlam veremediğim.
1- Elektriği medya sisteminden almama rağmen araba çalışıyorken bile görüntüde dalgalanma yapıyor.
2- Tv'ye bağladığımda görüntü renkli ve net iken arabada çıkan görüntü siyah beyaz çıkıyor. Menüdeki renk ayarlarını da kontrol ettim değişen bir şey olmadı.
fcfc67b2e2ed4cb58aef8851f68c6ada.jpg

Tv'ye bağladığımda çıkan görüntü de bu
37defd4d7bc47b032f2afd85db7b606e.jpg
Kasım 2015'ten beri bu konunun neden 3.sayfada kaldığı belli. Sanırım herkes kendi sorularına kendisi cevap buluyor bu forumda.

Kasım 2015'ten beri bu konunun neden 3.sayfada kaldığı belli. Sanırım herkes kendi sorularına kendisi cevap buluyor bu forumda.
Bu konuda bir sürü konu var ve genel olarak 5" ekran da görüntü alınmış ekran yok

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

Bu konuda bir sürü konu var ve genel olarak 5" ekran da görüntü alınmış ekran yok

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz
Ekran 6.5 ve optik park sistemi var arabada. Bu sistemlerde görüntü almak mümkün. Cevabınız için teşekkürler.

Geri
Üst Alt