5f kasa leon geri görüş kamerası | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

5f kasa leon geri görüş kamerası

kocaoglumert

Kayıtlı Üye
Kolay gelsin selamlar herkese 5f kasa leona geri görüş kamerası takılıyormu ? eğer takılıyorsa bu işlem nasıl oluyor? ekranım 5.8" servise sordum tabiki yine sacmaladılar 10 bin tl hesap çıkardılar bide orjinal ekran takmıyolar . Ankarada iyi yapan bir yer varmı

memet_one

VİP Üye
Administrator
Kolay gelsin selamlar herkese 5f kasa leona geri görüş kamerası takılıyormu ? eğer takılıyorsa bu işlem nasıl oluyor? ekranım 5.8" servise sordum tabiki yine sacmaladılar 10 bin tl hesap çıkardılar bide orjinal ekran takmıyolar . Ankarada iyi yapan bir yer varmı
Evet arkadaşım 5.8" olan ekrana direk bağlantı yapılabiliyor.
İşinin ehli bir elektrikçi bağlantısını yapabilir hatta siz kendiniz bile yapabilirsiniz çok basit çünki detay resimlerini bulup paylaşırım şimdi

Kameradan gelen kablonun görüntü ucunku 6. Pime takıyorsun kablonun üzerinde olan telleri ise 12. Pime takıyorsun araya birde görüntü yani parazit alıcı devre yada kondansatör bağlaman gereke bilir
kurye ile elden teslime verildi

Son düzenleme:

kocaoglumert

Kayıtlı Üye
@memet_one kardesim kamerayi nasil bisi alalim logoya takili olan var ama ben pek hosuma gitmedi o aydinlatma lambali olan varda ankarada nerde bulurum onu

memet_one

VİP Üye
Administrator
@memet_one kardesim kamerayi nasil bisi alalim logoya takili olan var ama ben pek hosuma gitmedi o aydinlatma lambali olan varda ankarada nerde bulurum onu
Kamera önemli renkli almanı öneririm plaka üzerinde olanlar çabuk kirlenme yapıyor logo içine yaparsan kirlenme derdin olmaz

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Açıklanmış zaten takılabiliyor. fakat ben start - stop araçlarda elektronik detayların kurcalanmasını pek önermiyorum kamera, ses sistemi vs vs. ileri vade de sıkıntı yaratma ihtimali düşükte olsa var.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Ekli dosyayı görüntüle 10176 Fotodaki ekran 5 mi 5.8 inc mi arkadaslar ?Sahibinden.com da tesadufen gordum eger 5 ise super haber Ocakta araci teslim alirsam direk kamera baglatcam...
Seat Leon 1.2 TSI Style 2015 Model 54.500 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 253747321
Bu resim satılık olanda mı eğer öyleyse adam bütün tabuları yıktı geçti 5.8" ekran harici bağlantı olmuyor diye biliyorum 5" ekrana yapan adam hiç görmedim duymadım da

Leonidas48

Kayıtlı Üye

memet_one

VİP Üye
Administrator
ekran kesinlikle 5 inç gibi görünüyor bende de 2013 leon var ekran aynı.
Adamı aradım sordum hemen fabrika çıkışlı geri görüş kamerası almış o yüzden görüntü varmış yani 2015 model araçlara kamera bağlana bilir 5" ekran olanlar