Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F FR Yakıt Kapasitesi

600km yol yaptım yakıtı aldığımdan beri, 227 lira almıştı, 47.3 litre yapıyor bu da yaklaşık, 600km de 47.3 yaktıysa bu da 100 km de 7.9 yaktı demek, yol bilgisayarı da 8.1 gösteriyor, yani sapma varsa da 600km de 1 litre civarı o da yani sorun olacak bir durum değil, bir sıkıntı yok yani ortada, bence buradaki sıkıntı aracın deposu muhtemelen 55 litre ama seat katalogda 50 litre yazmış, ondan hesap bir saçma oldu

bi ara arabaya 50 liralık lpg aldım 10 15 km gittim benzine geçti araba yol üstünde aynı firmaya uğradım dedim böyle böyle aradılar lpg aldığım yeri adam hiç basmamış ama baya basar gibi göründü. Tekrardan gittim dedim ki doldurmamışsınız neyse tmm dediler baktım 50 lira dolduracak dedimki bu araba 30 krş yakıyor kmde 40 lira dolduracaksın 30 40 km yol yaptım olurdu olmazdı müdürleri geldi dedim böyle böyle olmaz veremeyiz dedi bu arada firma shell şikayet numarasını verin arıyacam dedim yok tu bilmem neydi aradım biz dedim shell gibi bir firmaya güvenemiyeceksek nerden alalım yakıtı falan derken aracınızı çalıştırmayın kontrol ekibi geliyor dedil telefondaki bayan 2 dk sonra arayıp yakındaymış zaten 15 20 dk sonra geldi hem benzini hemde tüp ü fullediler :). biraz uzun oldu kusura bakmayın 1 lt de olsa 2 lt de olsa hakkınızı arayın bence istasyona gidip şikayet edin 1lt için bile olsa. Biz bu paraları kolay kazanmıyoruz birde çar çakala vermiyelim herkes işini adam gibi yapsın

Geri
Üst Alt