Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F FR Yakıt Kapasitesi

Sıkıntı yok kareşim... rahat ol... zamanla alışırsın arabaya... yol bilgisayarına göre değil ışığa göre yakıt almanı tavsiye ederim...

bencede 50 litredir. 55 D yada suv segmentlere koyuyorlar diye biliyorum.

50 litre depo, zaten ışık yanmasını beklemem hiç bir zaman, leon için 2 diş benzin kaldığı gün alırım yakıtımı :) oradan şaşırdım

Depo normalde 50 litre fakat 7 litrede yedek deposu varmış geçen benzinlikte bende aynı sey ile karşılaştım Sordum pompaciya yedek deposu var dedi servisi aradım 7 litre yedek var onlarda dedi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7 litre yedek depo bütün araçlarda vardır da yedek depoya ışık yanıp ibre sona dayandıktan sonra geçer araç :) yani 57 litreyi o şekilde görür, benim öyle değildi, benzin almak için hiç bir zaman ışık yanmasını beklemem, 2 diş benzin vardı aldığımda

Sanirim pompaci ile alakadar bi durum sözkonusu olmuş :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt