5F Cupra Difüzör | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

5F Cupra Difüzör

vlkblc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba

Internette dolasirken orjinal cupralardaki difüzöru farkettim. Bizdeki fr araclar icin sonradan böyle bir eklenti yapma ve bu difüzöru Tr de bulma sansimiz varmi?
Teşekkürler şimdiden.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bu difizör vardı sanırım yada buna benzer fr olarak geçiyordu satış sitesine bakmanı tavsiye ederim

kurye ile elden teslime verildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
vardır..servise danışmakta fayda var derim..bunun için en dürüst servisten fiyat bilgisi alabilirsiniz ...(erzurum erses)

vlkblc

Kayıtlı Üye
vardır..servise danışmakta fayda var derim..bunun için en dürüst servisten fiyat bilgisi alabilirsiniz ...(erzurum erses)
Yurtici yurdisi aksesuar kataloglarina baktim fakat bulamadim sadece cupra arac uzerinde geliyor sanirim servis yok diyecek ama arayayim yinede :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Yurtici yurdisi aksesuar kataloglarina baktim fakat bulamadim sadece cupra arac uzerinde geliyor sanirim servis yok diyecek ama arayayim yinede :)

yeni model cupra leonun tamponu üstünde varsa yedek parçası da vardır elbet öle düşünme :) yeni cupra kaza yapınca nerden bulacak arka tamponu :) elbette vardır yeni leon cupra arka tamponu dersiniz parça kodu verir etkadan.ben göremiyorum online olmadığı için yoksa cözcem senin işini.yüksek ihtimal almanya siparişi +tuzlu olur :)

vlkblc

Kayıtlı Üye
yeni model cupra leonun tamponu üstünde varsa yedek parçası da vardır elbet öle düşünme :) yeni cupra kaza yapınca nerden bulacak arka tamponu :) elbette vardır yeni leon cupra arka tamponu dersiniz parça kodu verir etkadan.ben göremiyorum online olmadığı için yoksa cözcem senin işini.yüksek ihtimal almanya siparişi +tuzlu olur :)
Haklisiniz :) max. 500₺ uzeride fikrimi degistirir soğurum :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Haklisiniz :) max. 500₺ uzeride fikrimi degistirir soğurum :)

senin parçalardan haberin yok o zaman :) sen 500 liraya bırak cupra tamponu benım cordobamdaki fr tamponu o fiyata alamazsın...servislere gitmediğin anlaşılıyor :) 2500-3500 arası bi fiyat verirler o da astarlı boyasız :)

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
3. resimdeki difüzörü tuningçilerde bulabilirsin fiber olarak

vlkblc

Kayıtlı Üye
senin parçalardan haberin yok o zaman :) sen 500 liraya bırak cupra tamponu benım cordobamdaki fr tamponu o fiyata alamazsın...servislere gitmediğin anlaşılıyor :) 2500-3500 arası bi fiyat verirler o da astarlı boyasız :)

Tampon ayni ben sadece difüzöru almaktan bahsediyorum ki o parca bile 1000₺ yakındır. bizim araclardaki tampondada difuzorun yerlesecegi oyuk ayni gibi diger piyasada satilan difuzorlerde bunun kadar yakismiyor orginal olmamdigi sonradan eklendigi belli oluyor. Demem o ki tamponda boyle bir difüzör boşluğu biraktiklarina göre orginal ürün illaki biyerlerde vardir.:)