Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

599xx..

Konu, 'Fotoğraf' kısmında YCO tarafından paylaşıldı.

1. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Ferrari FXX'ten sonra yine müşterilerinin pistte tam anlamıyla çıldırması için yeni bi otomobil üretmeye karar vermiş geçen sene..hatta 59XX sahiplerine muhtemelen Mugello'da özel bi org. düzenleyeceklermiş '10-'11'de..ancak Ferrari'nin söylediğine göre bu otomobil 599'un konforunu nerdeyse aynı şekilde koruyomuş aynı zamanda ilginç bi şekilde..

aracın gövdesinde aerodinamik iyileştirmelerinin yanında bolca karbonfiber ve alüminyumla hafifletme yoluna gitmişler..aynı şekilde elbette motor ve şanzımanda da iyileştirmeler söz konusu..

motoru 9K rpm'de 700hp güç üretir hale gelmiş..
    şanzımanın da vites geçişlerini 599'a göre daha hızlı gerçekleştirir hale getirmişler..

işin bi diğer etkileyici tarafı araç 200km/h ile ilerlerken 280kg, 300km/h ile giderken de 630kg downforce üretir hale gelmiş. !!

slick lastikler üzerinde yürüyen aracın ön lastikleri 29/67R19, arka lastikleri de 31/71 R19 ölçülerinde..

gerçek bi yarış otomobili gibi binlerce setup kombinasyonuna sahip aracın fotoları..

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    görmüştük bunu

3. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    Cahilliğimi mazur görün ama o egzosların ortasındaki swith tarzı şey nedir?

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Benim yerime sormuşsun bende anlamadım:) araba çok fena yaaa.....

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Harika bişiy olmuş...lastikler f1 lastiğimi yiğit,benzettim de..?

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bu kanatçıklar çok yakışmış. azıcık daha büyüseymiş arabalıktan çıkacakmış. ama görüntüden etkilenmeyecek insanoğlu yoktur sanırım. bu arabayı alırsan modifiye yapacak yer hiç kalmamış :D:D:D

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    marş olma ihtimali var çünkü jantların bijonları da F1 gibi tek ve büyük..

slick lastik abim..
    pro. yarış lastiği.. :)

Sayfayı Paylaş