Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

59 lu 992

dgs59

Kayıtlı Üye
Abilerim, kardeşlerim arabamda ufak tefek değişiklikler yaptım ve aracımdaki değişikliklerle birlikte aracım fotoğraflarını sizinle paylaşmak istedim. Fikir ve önerililerinizi bekliyorum...:)
Araçta yapılan değişiklikler;

-18 inch mam piano black jant
-pirelli p-zero nero lastik
-seat sport kırmızı kaliper kapakları
-3.5 h&r yay
-arka tampon piano black kaplama
-yan aynalar piano black kaplama
-stop lambaları ve kedi gözleri film
-arka plaka lambası led ışıklandırması(ancak arıza ışığı yaktı!! çözümü hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.)

Ekli dosyalar

• IMG_2346.JPG
    IMG_2346.JPG
    39.4 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_2348.JPG
    IMG_2348.JPG
    31.7 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_2381.jpg
    IMG_2381.jpg
    14.2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_2364.JPG
    IMG_2364.JPG
    65.5 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_2374.JPG
    IMG_2374.JPG
    66.5 KB · Görüntüleme: 36
Emeğine sağlık kardeşim tabanın düz bassın.
SCW Sticker olaydı:)

Emeğine sağlık kardeşim tabanın düz bassın.
SCW Sticker olaydı:)
amin abi teşekkür ederim sağolasın, haklısın abi stickerda alıcam kısmetse daha yeni uğraşmaya başladım arabayla adam akıllı en kısa zamanda temin edicem inş.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Topram eline sağlık güzel olmuş kazasiz belasiz en yakin zamanda sticker i de yapistir tam olsun :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arka plaka aydinlatmasini direnç li baglarsaniz Ariza isigi yakmaz

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Çok güzel olmuş maşallah semt neresi kardeşim ?

Beni EDS'ler İYİ TANIR

Allah kaza bela vermesin. Affına sığınarak görüşümü belirtmek isterim. Arka tampondaki folyo bence en kısa sürede sökülmeli. Ya fr tampon alınmalı ya da bu sökülmeli. Reflektörlerin folyonun olduğu alanda kalması ve fr a göre daha geniş olması hiç hoş bir görüntü oluşturmuyor, tabi şahsi fikir ve önerim. Önden fotoğrafı yok aracının fakat olmadığını varsayarak lip takmanı öneririm. Onuda servisten 120 lira civarına temin edebilirsin. Tekrar Allah kaza bela vermesin.

Maşallah kardeşim... Yakıyorrr... kazasız belasız kullanmanı diliyorum... Arka plakalık aydınlatmasında kablolardan bir paralel çekip orjinal ampülü bağlayıp tamponun içine salarsan sorun kalmaz sanırım...

Geri
Üst Alt