Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

59 lu 992

Çok tatlı olmuş. Jantların tam marka modelini öğrenebilirmiyim? Bir de fiyatını :) Güle güle kullan hocam.

Çok güzel olmuş maşallah semt neresi kardeşim ?

Beni EDS'ler İYİ TANIR🚗
abi semt olarak dikiltaştaydım ama taşındım şuan gaziosmanpaşa diye geçiyor oturduğum muhit ama daha ziyade Alibeyköy-eyüpe yakınım diyebilirim.Çokta bilmiyorum buraları yeni taşındığım için ama Pierre loti tepesine çok yakınım mesela

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Allah kaza bela vermesin. Affına sığınarak görüşümü belirtmek isterim. Arka tampondaki folyo bence en kısa sürede sökülmeli. Ya fr tampon alınmalı ya da bu sökülmeli. Reflektörlerin folyonun olduğu alanda kalması ve fr a göre daha geniş olması hiç hoş bir görüntü oluşturmuyor, tabi şahsi fikir ve önerim. Önden fotoğrafı yok aracının fakat olmadığını varsayarak lip takmanı öneririm. Onuda servisten 120 lira civarına temin edebilirsin. Tekrar Allah kaza bela vermesin.
estağfirullah görüşlerinizi almak için koydum fotoğrafları zaten.Beğenmemiş olabilirsin saygı duyarım ancak genel itibariyle çok beğeniyorlar şuanda nazar değmesin.Tamponu şuanda geçici bi değişim olarak yaptım onu daha ucuz olduğu için maliyeti ama ilerleyen zamanlarda maddi durum elverirse çupra tampon yapmayı düşünüyorum.

[C_a_N_e_R];632163' Alıntı:
Çok tatlı olmuş. Jantların tam marka modelini öğrenebilirmiyim? Bir de fiyatını :) Güle güle kullan hocam.
jantlar 18inch s5 jantı diye geçiyor sanırım. Piano black rengi MAM markası Alman yada Avusturya malı diye geçiyor benim tesadüf eseri takıldı bu jant normalde standart piyasada çok kullanılan gri s5 jantını takacaktım ancak bi aksaklık oldu ve bu denk geldi gümrükten çekildği gibi aldım direk o gün.Bu özel durum dolayısıyla jantı ben biraz uygun fiyata kapattım lastikle birlikte ancak piyasa fiyatı 1500tl civarı diye biliyorum ben

Arka plaka aydinlatmasini direnç li baglarsaniz Ariza isigi yakmaz

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
tam olarak nasıl yapılıyor biraz daha bilgi verebilir misin?

Maşallah kardeşim... Yakıyorrr... kazasız belasız kullanmanı diliyorum... Arka plakalık aydınlatmasında kablolardan bir paralel çekip orjinal ampülü bağlayıp tamponun içine salarsan sorun kalmaz sanırım...

abi plaka ışığı için dediğiniz uygulamayı tam olarak nasıl yapıyoruz biraz bilgi verebilir misin?

Sana bu konuyu tam olarak [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] aciklayabilir

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

tam olarak nasıl yapılıyor biraz daha bilgi verebilir misin?

abi plaka ışığı için dediğiniz uygulamayı tam olarak nasıl yapıyoruz biraz bilgi verebilir misin?

Ben de uygulamadım henüz daha kardeşim... Ancak aydınlatma kablolarından paralel çekip dipsiz yuvalara bağlayarak orjinal ampülleri buraya takıyorsun... led ampülleri de orjinal yuvalara takınca arıza lambasının yanmadığını söyledi siteden Fırat kardeş (@Firozat). paralel bağladığın ampülleri de tamponun içine doğru salıveriyorsun... sıkıntı kalmıyor...

Güzel olmuş arkadaşım aracın değişiklikler de çok güzel durmuş. Arkandan gelen adam biraz göz yorulması yaşayacak sadece birde seat sport kaliper kapaklarını nereden temin ettin @dsg59

isterseniz vag comdan isterseniz drenc takarakta sorunu cöze bılırsınız normal abpul baglar gıbı takacaksınız drenc i baska bırsey yapmanıza gerek kalmayacak ısterseniz

isterseniz vag comdan isterseniz drenc takarakta sorunu cöze bılırsınız normal abpul baglar gıbı takacaksınız drenc i baska bırsey yapmanıza gerek kalmayacak ısterseniz

Dursun abi inşallah ziyaretine gelicem bizim ufaklıgın bikaç işi var :) onları hallederiz

Beni EDS'ler İYİ TANIR

vagcomdan nasıl yapılıyor tam olarak biliyor musunuz? makyajlı kasalarda yapılmıyor falan diye duydum ben ama doğruluk payı var mıdır acaba? araç 2011model

Geri
Üst Alt