Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

59 FR 320 Herkese Selamlar.

Hoş bulduk sürekli aktif olmayı planlıyorum hadi kaliper boyandı . ama aldığım aracın lastikleri daha yeni 18/40/225 yani değiştirme durumum yok şuanlık. spacer daha uygun fiyatlı kalıyor.
ve eiback 3,5mm resmi satan bir yer bulamadım varsa sıfır veya ikinci el bir site önerebilir misiniz ?

100 km/s hızda anı manevrada araba sağa yada sola basar yük miktarı artıyor spacer dediğniz malzeme 10 cm capında 5 cm derinliğinde bi flans malzeme direksiyonu kırdıgınız andan itibaren aksi yone ekstra basınc uygulayacaktır bu da en kısa zamanda rot ve rot kolu arızası demektır sızce değer mı yorumunu sız yapın :)

facebook scw ikinciel sayfamızda yay satan arkadaşlarımız var değerlendirmek istersenız ordan bakın

https://www.hepsiburada.com/s-dizay...DR8KESNMntWkPUyfmkrd7wAJ7XPQuPzoaAoneEALw_wcB

100 km/s hızda anı manevrada araba sağa yada sola basar yük miktarı artıyor spacer dediğniz malzeme 10 cm capında 5 cm derinliğinde bi flans malzeme direksiyonu kırdıgınız andan itibaren aksi yone ekstra basınc uygulayacaktır bu da en kısa zamanda rot ve rot kolu arızası demektır sızce değer mı yorumunu sız yapın :)

facebook scw ikinciel sayfamızda yay satan arkadaşlarımız var değerlendirmek istersenız ordan bakın

https://www.hepsiburada.com/s-dizayn-seat-leon-iii-mk-3-2012-uzeri-spor-yay-helezon-eibach-pro-kit-on-35-arka-30mm-p-HBV00000B6I3N?magaza=Dp Tuning&wt_gl=cpc.6817.shop.nelk.oto-tuning-auto-sport&gclid=Cj0KCQiAno_uBRC1ARIsAB496IXF5FQHR3LL86zCjSRIcF3DR8KESNMntWkPUyfmkrd7wAJ7XPQuPzoaAoneEALw_wcB
Haklsınız tabiki dediklerinizde bilgileriniz için teşekkür ederim. eibach 3,5 pro kit alınca bu sefer lastikler çok içeride kalıcak gibi düşünüyorum ve kötü görünüm olur diye düşündüğümden istemiştim.

lastık yanağınız 205 215 olsa içerde kalır evet ama 225 lastık yanagı gayet güzel durur kı çok dısarda durmasıda aslında zararlı aşağı yukarı harekette lastıkler camurluk dısındaysa yada camurluga sıfırsa vurup camurluk yamultma kırma rıskı var daha once basına gelen arkadaslarımız oldu bence bırakın bır ıkı cm ıcerde kalsın :)

77f1ef41-4b07-4666-a51d-4c35cd1a51d3.jpg

Araç güncel görünüm bu şekilde şuan hafif bir basıklık istiyorum sadece :) ve spacer dediğiniz gibi ileriki zamanlarda sorun yaratma olayı var :) açıkçası kafam karışık

Ekli dosyayı görüntüle 20428

Araç güncel görünüm bu şekilde şuan hafif bir basıklık istiyorum sadece :) ve spacer dediğiniz gibi ileriki zamanlarda sorun yaratma olayı var :) açıkçası kafam karışık

lastik çamurluk arası 3 parmaklık mesafe olarak düşünüyorum 3,5 mm yay takıp lastıklerı dısa alırsanız bu mesafe 2 parmak olçusune düser ve lastıkler çamurluga sıfır olursa o canım camurluk cart olur en ıyısı lastıgı ellemeden bı yay alıp takmak aracın masallahı var kaza bela vermesın :)

lastik çamurluk arası 3 parmaklık mesafe olarak düşünüyorum 3,5 mm yay takıp lastıklerı dısa alırsanız bu mesafe 2 parmak olçusune düser ve lastıkler çamurluga sıfır olursa o canım camurluk cart olur en ıyısı lastıgı ellemeden bı yay alıp takmak aracın masallahı var kaza bela vermesın :)
Dediğiniz gibi sadece yay taksam sadece hafif bir basıklık olur ama spacer gerek yok diyorsunuz :) bilgileriniz için teşekkür ederim :)

Geri
Üst Alt