Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

54 plaka bocanegra

İzmite önümüzdeki haftalarda gelicem Patronun Bocayı Doblo ile kaldırıcaz:D

doblocu baba olacak öyle tehlikeli şeylere gelmez artık,,doblocuya yakışmaz :)

araç güzelmiş yalnız hakkını vermek lazım :) ama yokuşlar için biraz çalışman lazım patr10 ben 4 den 3e düştüm orda öle geçtim seni :p düzlükte herkes geçer :D tamam sticker alırım ben senden vakit olursa bi çay da içeriz :)

tamamdır beklerim muhakkak :)

İzmite önümüzdeki haftalarda gelicem Patronun Bocayı Doblo ile kaldırıcaz:D

:D hadi len oradan

doblocu baba olacak öyle tehlikeli şeylere gelmez artık,,doblocuya yakışmaz :)

atıp tutuyordun artist al bakalım aklını şunun bi :p

ama adam seni geçti gözümle gördüm ıslak zeminde sardı lastiklerin adam tokatladı seni :D

abi bazen arabalarla inceden kapışıyorum geçen gün şahinle yan yana gittim yırtınıyo ama burun farkıyla geçiyorum sonra geri çekiliyorum az bişi felan derken yol veriyorum geçiyor haliyle onların mutlu olması beni daha mutlu ediyor :haha:

bazen bende gıdıklanıyorum ama yinede herkes haddini bilecek diyip sakinleşiyorum. 1.6 dizel motor 1600kilo kasa kalkmıyor yerinden:D

Yahu şahinlerle kapışma içinden ferrari motoru çıkabilir :) Ben görünce yol veriyorum Saygılar Abi :D

evvelki kış 1.9 leonumla bir turbo (tırtbo) :D şahini bir kazıdım adam aklını kaybetti en son arkamda duman dumana gelmeye çalışıyordu da alteayı hiç denemedim.

geçmekten çok geçilmiş süsü vermek daha eğlendirici :D

evet evet kesinlikle acaip ayar oluyorlar puhaha

araç güzelmiş yalnız hakkını vermek lazım :) ama yokuşlar için biraz çalışman lazım patr10 ben 4 den 3e düştüm orda öle geçtim seni :p düzlükte herkes geçer :D tamam sticker alırım ben senden vakit olursa bi çay da içeriz :)

şu benzin fiyatlarıyla aram iyi olsa alacağım iki arabadan biri bocanegra diğeride leon 2.0 tfsı

Geri
Üst Alt