Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

54 d 0836 aslan

Paşa ellerine sağlık güzel olmuş jant takılı resimlerinide bekliyorum bende düşünüyorum ama kaliper kapağımı taksam boyasammı karar veremedim
gökhan bu yazdıgın 3 mesaj üstün de var takılı hali ordan bakabilirsin:) bence kapak takma böylesi daha canlı duruyo

Maşallah güzel olmuş güle güle kullan kazasız belasız inş. [MENTION=25240]arthur[/MENTION] :)

buda bitmiş hali,ve @kaanoksuz kardeşim den aldıgım yazılar kaan tekrardan sol kardeşim

Kaana niye teşekkür ediyorsun arkadaş...Ben yaptırdım yazıları..Çakal elimden üçer beşer kapıyordu sonra sana postalayıp ben ne emek harcadım diyor dimi.:D:D:D
Bittin olum sen cep herkülü [MENTION=23533]kaanoksuz[/MENTION]puhahapuhahapuhaha

Kaana niye teşekkür ediyorsun arkadaş...Ben yaptırdım yazıları..Çakal elimden üçer beşer kapıyordu sonra sana postalayıp ben ne emek harcadım diyor dimi.:D:D:D
Bittin olum sen cep herkülü @kaanoksuzpuhahapuhahapuhaha
tamam kardeşim sanada teşekkür ederim nedemek yahu eline koluna saglık kesene bereket:)

Geri
Üst Alt