Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

54 d 0836 aslan

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında arthur tarafından paylaşıldı.

1. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    arabama dün kolcak aldım kadir kardeşimden saolsun bide yapmışken kliper kapklarını boyayım dedim boyarken aklıma [MENTION=25594]Ziya[/MENTION] geldi ben bukadarçık şeyi yaparken belim koptu .arkadaş sen nasıl saglam kaldın yav:) nasıl olmuş . bide [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] nün açtıgı yolda kapı fitilleri ve kaput fitili takmıştım yavaştan yapacam artık bişeyler kısmet olursa
    [​IMG][​IMG]

Bunu beğendi. 9 kişi bunu beğendi.
  2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Paşa on numara olmuş Eline Emeğine sağlık... Güle güle Bin Bide cupra Ön tampon Aldınmı İşlem Tamamdır..
    Bu arada Boya markası doğru seçim olmuş Floracan kırmızı Değilde daha bi morumsu olmuş fakat buda fosforlu boya Jantları takınca güneşli bir dünde ne demek istediğimi anlıycaksın ışıl ışıl :eek:key:

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Ellerine saglık kardeşim süper olmuş. Bir de söyle bitmiş halini görebilirsek süper olacak. Bir de bu tür isleri sen de gördün ki hakikaten cok zahmeti. Bir de özenerek yapmayı istersen iste bu söylediklerinde bana en iyi sekilde tercüman olmuş oldun :)

4. turanefe

turanefe SCW Üyesi

114
    39
    28
    emek harcanan herşey güzeldir eline emeğine sağlık

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    saol kardeşim. tampona gelin ce sidede var bitane zannedersem satan ager elimi düzeltirsem in şallah niyetliyim bakalım satılmazsa bide inşallah uyar benimkine

6. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    vallah kardeşim seni acayip andım hel ilk lastigi sökün ce geri takmak yarım saatimi aldı ondan sonrakiler 10 dk ama ilki acayip zorladı benim niye zorlan dıgımı anlatsam gülmekten çatlarsın ama rezil omayalım:D:D

7. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    teşekkürler

8. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    güzel olmuş ellerine sağlık.:seat

9. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Pasam ellerine saglık güzel olmuş :eek:

10. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Eline koluna sağlık Paşa temiz iş yapmışsın ama bide bitmiş halini görelim...:)

Sayfayı Paylaş