Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

51 İl de Kış Lastiği Otomobillere de Zorunlu Oldu

Destan

Kayıtlı Üye
[h=2]Emniyet Genel Müdürlüğü 54 kente genelge göndererek, sıcaklığın 7 derecenin altına düştüğü durumlarda tüm araçlara kış lastiği kontrolü yapılması emri verdi.[/h]
AĞRI AMASYA
ANKARA
ARTVİN
BİLECİK
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GÜMÜŞHANE
HAKKARİ
ISPARTA
İSTANBUL
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
MANİSA
MUŞ
NEVŞEHİR
NİĞDE
SAMSUN
SAKARYA
SİVAS
TEKİRDAĞ
TOKAT
TUNCELİ
UŞAK
VAN
YOZGAT
ZONGULDAK
AKSARAY
BAYBURT
KARAMAN
KIRIKKALE
BATMAN
ŞIRNAK
ARDAHAN
IĞDIR
KARABÜK
DÜZCE

karar çok doğru ama son dakika çıkması bence doğru olmadı, ekim hatta kasım gibi karar çıksa uygulanması çok da kolay olurdu

2 tane daha 14 5*100 bijon demir jant bulmak gerekecek bana da demek ,lastikleri de iyiki satmatdım :)

fırsatçılara gün doğdu 150 tl lik lastiği 250 tl ye satıyorlar

ekim gibi çıkacak dediler çıkmadı diye cuma günü 4 lastik yeniledik... ben bu jararı bu tarihte alanın... :kizgin:

Kararın çıkması güzel fakat zamanın geç olması ve lastikçilerin bir çoğunun da keyfi zam yapması yüzünden zaten fiyatları pahalıydı şimdide istersen al istersen alma diye trip atacaklar.

sacma bir karar olmus bence sadece 7 derecenin altina dustugu zamanmi kontrol yapacaklar yani ki istan bulda -7 derecenin altina dusmuyor sacmalamislar resmen

Geri
Üst Alt