Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

50km/h uyarısı

h2o

Kayıtlı Üye
2010 seat leon 1.4tsı kullanıcısıyım....Bu sabah sürüş esnasında 50km/h uyarısı aldım ekranda... 70-80km/h ile giderken 50km/h inerse hız otomatik sönüyor...50km/h ile sürmemi istiyor bu ne ikazı acaba bilgisi olan var mı?

Hiz uyarisini 50 km ye ayarlamis olmayasiniz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2010 seat leon 1.4tsı kullanıcısıyım....Bu sabah sürüş esnasında 50km/h uyarısı aldım ekranda... 70-80km/h ile giderken 50km/h inerse hız otomatik sönüyor...50km/h ile sürmemi istiyor bu ne ikazı acaba bilgisi olan var mı?

sesli ikaz mı yoksa ışık falan mı yanıyo...
bende sesli ikaz veriyodu ben 120 yaptım ayarını 120yi geçince uyarıyor.

ilk ses cıkarıyor sonra ekranda 50km/h yazısı yanıp sönüyor.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bunu nasıl kapatabilirm?

kapatmak değilde değiştirebilirsin. bilgi ekranında gezin 50km/h yazısı var onu yükselterek istediğin hıza ayarla. mesaela 120km/h. hızın 120yi aştığında ikaz verecektir. hem güvenlik hemde maddiyat açısından daha iyi olur derim.

Bizim audi'de de var aynı özellik. Kapatılabiliyor diye biliyorum. Hız limiti için aktif edilmiş. Kardeşim kullandığı için bende 90 a koydurmuştum sınırı.

Bilgisayarlar kapatılabilir diye düşünüyorum. Yada daha yüksek hız limitine ayarlayın...

2013 ıbıza style de varmı bu özellik bilginiz varmı arkadaşlar ..

Evet var

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt