-5 yay | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

-5 yay

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
geçen hafta cumartesi karbaşlarken takılan yayları ensonunda bugün test ettim araba kendi orjinal yayından bile daha yumuşak oldu acayip hoş birşeybu eıbach yay arayanlara -5 tavsiyemdir.tek sinirimi bozan ses sol ön tekerin bilyası bozuldu fena ötüyor :mad:

gallito

Kayıtlı Üye
abi ben hala merak içindeyim acaba bu direksiyonun yumuşaklıgı normalmdir die :S üflesem döncek gibi sende de öle mi .

MRA 23

Kayıtlı Üye
normal melihh...bnde de öle...ama 120 yi fln geçtkten snra bi o kdr sertleşyo...bu daha kaslı bi his veriyo bana

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
aynen direksiyon olduğu yerde çok yumuşak bendede aynı araba sanki yoldan zıplayacakmış gibi geliyorbana çok tatlı bir yaylanması var :D

abi ben hala merak içindeyim acaba bu direksiyonun yumuşaklıgı normalmdir die :S üflesem döncek gibi sende de öle mi .
melih normal bende takdırdıktan sonra aracın direksiyon şuan yumuşadı,lastik havalarına ama yine de bir bak istasyonlardaki hava makinaları yanlış basıyor 32 de tavsiye edilen 18" e ;)

YCO

Kayıtlı Üye
uğursuz mu geldi ne sana yaylar Yılmaz abi.. :D :D :D

aux

Kayıtlı Üye
geçen hafta cumartesi karbaşlarken takılan yayları ensonunda bugün test ettim araba kendi orjinal yayından bile daha yumuşak oldu acayip hoş birşeybu eıbach yay arayanlara -5 tavsiyemdir.tek sinirimi bozan ses sol ön tekerin bilyası bozuldu fena ötüyor :mad:
oooooo hayirli olsun yilmaz abi...faruk abimiz gibi eş çocuk diye düşünüp yay olayindan uzak durmamişsin =) hatta işin en adaletlisini yapip -5leri takmışsın..güle güle kullan abi...valla -3 de -5 de kullanan biri olarak -3 zaman kaybı demiştim ama inşallah faruk abi de yakın zamanda -3 lenir en azindan=)