Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

-5 yay

Konu, 'Sohbet' kısmında KAPTAN tarafından paylaşıldı.

1. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    geçen hafta cumartesi karbaşlarken takılan yayları ensonunda bugün test ettim araba kendi orjinal yayından bile daha yumuşak oldu acayip hoş birşeybu eıbach yay arayanlara -5 tavsiyemdir.tek sinirimi bozan ses sol ön tekerin bilyası bozuldu fena ötüyor :mad:

2. gallito

gallito SCW Üyesi

311
    65
    28
    abi ben hala merak içindeyim acaba bu direksiyonun yumuşaklıgı normalmdir die :S üflesem döncek gibi sende de öle mi .

3. MRA 23

MRA 23 SCW Üyesi

831
    0
    16
    normal melihh...bnde de öle...ama 120 yi fln geçtkten snra bi o kdr sertleşyo...bu daha kaslı bi his veriyo bana

4. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    aynen direksiyon olduğu yerde çok yumuşak bendede aynı araba sanki yoldan zıplayacakmış gibi geliyorbana çok tatlı bir yaylanması var :D

5. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    melih normal bende takdırdıktan sonra aracın direksiyon şuan yumuşadı,lastik havalarına ama yine de bir bak istasyonlardaki hava makinaları yanlış basıyor 32 de tavsiye edilen 18" e ;)

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    uğursuz mu geldi ne sana yaylar Yılmaz abi.. :D :D :D

7. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    vogland ta oyle midir acaba ya?

8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    voghland çok konforlu bi yay ;)

9. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    oooooo hayirli olsun yilmaz abi...faruk abimiz gibi eş çocuk diye düşünüp yay olayindan uzak durmamişsin =) hatta işin en adaletlisini yapip -5leri takmışsın..güle güle kullan abi...valla -3 de -5 de kullanan biri olarak -3 zaman kaybı demiştim ama inşallah faruk abi de yakın zamanda -3 lenir en azindan=)

10. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    o cok ayrı bır konfora sahıp yay markası valla bende acayıp bır konforu vardı gecen hafta 1.8T bır arkadasıma sattım ondada aynı olay oldu acayıp konforlu demıstı valla

Sayfayı Paylaş