Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5. Vites 3 bin devir 120( mpı motor)

Baho61

Kayıtlı Üye
Yine bir leoncu arkadasla taniştim 2007 leon 1.6 mpı motor 5 vites 3 bin devir arac 120 yapıyor ustasına yaptrmiş sanzuman ve yaZılımla yapılmiş 1.000 tl masrafı var ve arac performansı da artmıs bu konuyu blen ya da yaptıran var mi ???

1.6 motor 5.vites 2900 devir 120km hiz mumkun. Kendi aracim 1.6 altea aracimin sanzimani ile oynayip bu olayi gerceklestirdik. Bu islemi yapacak usta Kocaeli Gebzede Oto Dunyasi Gokhan Usta dilersen ozelden telefonunu verebilirim. kendiside Seat kullanicisi ve SCW uyesidir.

ben cok ugrAStım ama izin bitti yetişemedm artık seneye yaptrcam

1.6 motor 5.vites 2900 devir 120km hiz mumkun. Kendi aracim 1.6 altea aracimin sanzimani ile oynayip bu olayi gerceklestirdik. Bu islemi yapacak usta Kocaeli Gebzede Oto Dunyasi Gokhan Usta dilersen ozelden telefonunu verebilirim. kendiside Seat kullanicisi ve SCW uyesidir.
Gerek yok telefona kardeşim sagolasın bunu yapanlar yaygin biraz sanırım su an :)

Geri
Üst Alt