Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5 mm eibach yay arıyorum

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
selam arkadaşlar.bir hevesle aracıma yay almak ıstıyorum 5mm.bakalım nasıl alçalacak.şu anda yuksek gelıyor bana. elınde 5 mm yay olan varsa yada sport up orjınal 3.5 yaylarla takaslamak ısteyen olursa goruselım :)

neyse abicim kısmet değilmiş demekki... bende bu ara bi tampon peşindeyim karar veremedim... tam karar verecem bu sefer tampon kaçacak biliyorum hep öyle olur ya :D birde abicim kenany (kenan) ile bir görüş istersen..oda 5 lik yaylarını değiştirmek istiyodu...

Abi bende arıyorum bi yerde buldum kampanyada 299 görüşünce sanada haber veririm :)

bende tanıdık tuning firmasından aldım 299 tl k.kartına 6 taksit imkanı var isteyen olursa özelden adres veririm

coil ex marka isterseniz 200 den werdiririm size sifir olarak 5 mm tanidik yerler var

neyse abicim kısmet değilmiş demekki... bende bu ara bi tampon peşindeyim karar veremedim... tam karar verecem bu sefer tampon kaçacak biliyorum hep öyle olur ya :D birde abicim kenany (kenan) ile bir görüş istersen..oda 5 lik yaylarını değiştirmek istiyodu...
bu işler hep boyledır leventcim.kenana ozelden mesaj atıyorum hemen bakalım ne dıyecek saolasın kardeşim...
Abi bende arıyorum bi yerde buldum kampanyada 299 görüşünce sanada haber veririm :)
teşekkürler...
coil ex marka isterseniz 200 den werdiririm size sifir olarak 5 mm tanidik yerler var
saol kardeşim o marka bızım leonlara gelmez eicbach dan başka düşünmüyorum teşekkürler yınede alakan için...

Geri
Üst Alt