Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5 Mart 2011 Erya-Scw Mangal Organizasyonu Fotografları

Eline sağlık Can ama bişey merak ettim... O siyah gibi Leon'a benzeyen bişey çekmişsin ya acaip bişi güzel bişi acaip güzel bişi o ne abi? :D

Çok güzel bir gün olmuş sizler için fakat aynı şeyleri kendim için söyliyemicem , eryada mangaldan duman çıkıyor bizim de kaputun altından :( kardeşimin arabasıyla acıbadem trafiğinde kalınca 3 kez hortum patlattı,conta yı falan da yakmış zaten 15 dk uzaklıktan gelemedim.

yine çok güzel fotolar çekmişsin Can , ellerine sağlık

Çok güzel bir gün olmuş sizler için fakat aynı şeyleri kendim için söyliyemicem , eryada mangaldan duman çıkıyor bizim de kaputun altından :( kardeşimin arabasıyla acıbadem trafiğinde kalınca 3 kez hortum patlattı,conta yı falan da yakmış zaten 15 dk uzaklıktan gelemedim.

Geçmiş olsun :(

organizasyonu kalıcı yapan güzel resimler..eline sağlık:eek:key:

Eline sağlık Canooo . Zafer abi yine yıkılıyo :D

Geri
Üst Alt