Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5 kollu 17'' jant arıyorum

Fr jant bulsam 5 dakika düşünmeden alırım Ulvicim..

Elemana mesaj gönderdim Ulvi,ama lastik hariç diyor bana pahalıya mal olur bu iş :( Belirli bir bütçem var bu iş için onu aşmamalıyım..

Elemana mesaj gönderdim Ulvi,ama lastik hariç diyor bana pahalıya mal olur bu iş :( Belirli bir bütçem var bu iş için onu aşmamalıyım..

Altında bulman zor gibi abi.. Ben barıştan [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] almıştım o 18e geçti bana jant lastik şeklinde devretti..
Sen yap pazarlığını bakalım lastikleri ile vermeye yanaşacakmı veriyorsa son kaça bırakır..Pazarlık sünnettir...

1100 tl sıfr janta verip bir o kadar da Lastiğe verecek param yok malesef :(

vitrindeki 4. sıra ortadakiler süper Serkan. Fiyatı aynı ise bence çok fiyakalı olur.

vitrindeki 4. sıra ortadakiler süper Serkan. Fiyatı aynı ise bence çok fiyakalı olur.
Faruk dediğin jantlar benim de çok hoşuma gidiyor ama çok kollu istemiyorum ,açıkçası imzamdaki jantlara takmış vaziyetteyim ama bulmak biraz zor onları..

Geri
Üst Alt