Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5 inc Ekranlara Geri Görüş Kamera Müjdesi

Ender yapıyor hiç sıkıntı yok ama 2-3 bin masraf tutar diyorlar buda servisten orjinal almakla aynı daha büyük ekran daha mantıklı gibi
Ön konsolu biraz daha iyi yapsalar 7" taplet yerleştirme yağmayı düşündüm

5.8 inc in 5 ekran ile fonksiyon anlamında hiçbir farklılığı yok. Sırf estetik olsun diye o kadar para verilmez diye düşünüyorum. Yoksa çoktan yaptırıdım. Sevmem ben küçük elran çünkü. Ama bana USB olsun Bluetooth olsun yetiyor Almışken 6.5 navigasyonlu alacaksın. Battı balık yan gider diyip Fullink açtıracaksın. Bir de yolda giderken video izlemeyi açtın mı tamam Bu teknoloji ocak söndürür

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ankara'da VAG Store var şaşmaz sanayide orjinal bağlantı kablosuyla orjinal ürün montajı yapıyor adamın adı bünyamin sadece geri görüş değil tüm vag araçlarında iş yapıyor Ankara VAG STORE | Facebook
İlgilenen arkadaşlar için Facebook linki bu ben gittim işi güzel tavsiye ederim

Ankara'da VAG Store var şaşmaz sanayide orjinal bağlantı kablosuyla orjinal ürün montajı yapıyor adamın adı bünyamin sadece geri görüş değil tüm vag araçlarında iş yapıyor Ankara VAG STORE | Facebook
İlgilenen arkadaşlar için Facebook linki bu ben gittim işi güzel tavsiye ederim

Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seat ibiza 1.0 eco TSI Style paket arabam var. 5 inch ekran var . dün bir oto elektrikçi ile görüşmemde style paket olan arabalara optik park sensörü takabilceğini ayrıca ekranda gösterge olarak açabilceğini söyledi. bunlar için toplam 1100 tl istiyor.
sizce bu fiyat uygunmudur ? ayrıca style paket te bu şekilde optik park sensörü taktıran ve bunu 5 inch ekranda açtıran varmıdır ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt