Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5.8 - 6.5 multimedya usb bellek şikayeti olan !!

kirlisakal

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar...
evet konu başlığından anlaşılıyor dimi :) orjınal 5.8 ya da 6.5 multimedya sistemi olupta usb bellek sorunu yaşayan arkadaş var mı ..şikayeti olan :) (kapanma-çalmama-kalitesiz dinleme vs vs vs) yazılım guncellemside isteyebilir ama bazı arkadaşların çalıştıgını sorun cıkarmadıgını sölüyorlar...

Son düzenleme:
yakın bir arkadaşımın 5.8" ekranı olan leonu var abi arabayı çalıştırdığında arada ama sıklıkla usb yi okumuyor illa usb yi çekip geri takması gerekiyor varmı bir yolu servise götürecekti bu nasıl iş diye?

yakın bir arkadaşımın 5.8" ekranı olan leonu var abi arabayı çalıştırdığında arada ama sıklıkla usb yi okumuyor illa usb yi çekip geri takması gerekiyor varmı bir yolu servise götürecekti bu nasıl iş diye?
bir arkadaşım bundan muzdaripti çözdük sayılır..
şimdi mehmet usta son teknolojı tablet ,pc,laptop multımedya sistemler vs eski sistem olan usb 2.0 usb bellek tanımıyor okusa bile pek randıman vermiyor.5.8 ile 6.5 de bundan nasibini almıştır.benım şuankı kullandığım laptop bile sıradan basit usb bellekleri tanımıyor son teknolojı 130/s hızla seyreden usb 3.0 ultra fitler cıktı.bende usb 3.0 kullanıyorum çok hızlı ve çok iyi depoluyor...cıkalıda baya oldu sanırım 1-2 seneden beri.usb 3.0 usb bellek kullansın 8gb ya da 16 gb farkı mutlaka görecektir.resimler aşağıda internetten alabilir ya da teknolojı mağazasından...şeytanın aklına bile gelmez servis nerden bilecek :) sonucu mutlaka bildirin...

Bilgisayar_3897508.jpg Bilgisayar_4243270.jpg Bilgisayar_4723000.jpg
[doublepost=1452292866,1452287947][/doublepost]haa bir de usb takılıyken aracınızı çalıştırmayın.zamanla usbyi bozmaktadır

Evet sıklıkla değil ama arada bende usb okumama şikayeti bendede mevcut hatta hafıza kartinida dahil edebilirim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet sıklıkla değil ama arada bende usb okumama şikayeti bendede mevcut hatta hafıza kartinida dahil edebilirim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
usb ne kullanıyorsunuz...yazılım güncellemesi de isteyebilir malum ispanya dan yazılım beklendiğine dair duyumlar aldım. usb kaliteside önemli ama ne derece doğru olur ancak deneyn bilir :) mesela şuan göz atabilirsiniz gayet şık ve kaliteli.usb araba çalıştıktan sonra takın deneyin derim.bakarsınız sıkıntı olmaz
SanDisk Ultra Fit 16GB Usb 3.0 Usb Bellek - SDCZ43-016G-G46 - kliksa.com
[doublepost=1452303619,1452303387][/doublepost]
5.8 de pek sıkıntı duymadım 6.5 lerde oluyormuş.tahmınım kalitesiz usbdir daha kaliteli bişiler denesin.

Usb sorununu FAT32 formatına bicimleyiniz ve Max 4gb olması gerektiğini biliyorum
Benim 2-3 yıldır takılı duruyor hiçbir sıkıntı yaşamadım

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt