Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5.2lt ortama ile 1.2 tsi rekoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtrpls

Kayıtlı Üye
ankaradan kütahyata 384 km yol yaptım 20 km kadarda eskişehir merkezde yok yaptım ve ceyrek depo kullandım. yol bilgisayarı ortalamam 5.2lt uzun yolda 1900 devir kullandım hız sabitleyici ile:D ilk aldıgımda korkmuştum ekranda hiç 8lt altında bir deger görmemiştim şuan arabam 7000km de ve artık tam anlamı ile ideal yakıyo

darısı ibizamın başına hala içiyor yakıtı:D

:D 1900 devir 100 km/h ile giderken sanırım :) Leonla yalovaya git gel de bende o değeri yakalamıştım. Bi kerede bahçeşehirden sabiha gökçene 78km'de 4.1 yakalamıştım :) 100-120 km/h ile :)

kısa mesafe değil önemli olan sabır :D 384 km 1900devir:D

Yalova git gel işte 400kmydi :) gidişte 4.7 yakaladım geri dönerken izmitte ışıklara birazda köprüde hafif trafiğe yakalanınca 5.3 olmuştu değer. Ama o gün sabırdan değil yorgunluktan gaza basamamıştım 100'e sabitlemiştim aracı :)

darısı bizimkine...araç 200 kmde bikere bile otobana çıkmadı yol bilgisayarında ortalama 10 litre gösteriyor:rolleyes:

ankaradan istanbul 90km sabitleyici ile hasdal viyadüğüne kadar 4.9lt/100km yaktı araç ama tekrar o sabrı göstermem varsın yaksın :)

benimm focusla ist - yaloca çınarcık arası 6.0 lari yakalamıştım ne günlerdi beee :D:D senin değerler mükemmel inş hep öyle kalır ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt