Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5.2lt ortama ile 1.2 tsi rekoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
azmettirdiniz 20sınde geri dönüyorum 5in altına düşecem bu sefer tüplü kadar yakana kadar devam:D

:D 1.6 tüplü corollayla aynı yakıyorum ben hemen hemen :D ama 18'ler takıldığında farkettiriyo. 0.5 daha fazla yakıyor şimdilik. :D Zorlasam düşemem öyle 4.9lara :D

dün akşam işten eve giderken 25 km toplam.100 km sabit hızla, hız sabitleyiciyle+ lpg de. mutluluğun resmi :)

yok olmadı ankaraya gittim geri geldim kütahaya 380 gidiş 380 dünüş yırtındım dahada inmiyor:)) en son 5.2 litre

daha aracımla hiç uzun yol yapamadım ama sabihagökçen-erenköy git gel 4.8 rekorum şimdilik yazın tatile gidince dönüş yolunu tamamen test e ayırcam "2.0tdci"

Bugün yaklaşık 15 kmlik yolda 80 km cruise control ile 6.3 lt tüketti 1.4tsi'im ;) uzun yol istiyorum ama bı turlu ayarlayamadim.

Bende çok istiyordum öyle uzun yol kaç yaktırıcam edicem diye geçen hafta nasip oldu çıktım beylikdüzünden gebzeye kadar 5 ltlerde gezdim sonra dayanamadım yardır allah yardır insan bir kere basmaya başlayınca frenleyemiyor kendini 120lere 110lara düştüğümde gitmiyorum sanıyorum sonucu 1 depo benzinle 400 küsür km yapmışım onun için hiç tavsiye etmiyorum çıkmayın uzun yola:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt