Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 den baska bı alternatıf olamazmı?

hellchaosdead

Kayıtlı Üye
bıldıgınız uzere seat leonlarımızın bıjon aralıkları 5*112..sımdı benım sorum su;bu bıjon aralıgından baska bı aralık kullanmak ıstesem nasıl bı yol ızlemelıyım..bılındıgı uzere spacer yada flans dedıgımız sıstemler var..ama bununda epk sağlıklı olacagını zannetmıyorum..sonucta aks lara ve bıjon lara yuk geregınden fazla bınecek kopma kırılma vs.. deformasyonlara yol acacagına ınanıyorum..bıjon ların yerlestırıldıgı yerı sokup tornaa yada farklı bı sıstem yapıp 5*120 yada ne bılım 4*,,, kusurlu bı seye cevırebılırmıyız?yada hondada 114,3 kullanılmakta 5*112 yı otutturabılırmıyız bı sıkıntı olurmu..benım begendıgım cogu model bmw aralıkalarında ...bunu bızım araclara nasıl uygularız...

torna spacerdan daha tehlikeli..metalin ideal yapısını bozmuş olursun..markalı bir spacer almakta fayda var..5x114,3 ü zannetmiyorum ama 5x112 yi 110 a takıp uzun süre kullanan kişiler biliyorum

Boyle bir seyi neden dusunuyorsun cokmu onemli bence gereksiz bir sey

E peki 4*100 kullanan ne yapsın... Size de jant yoksa biz nöörek :D

Geri
Üst Alt