Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*100 17 inch temiz JANT ve LASTİK

lastikler iyi durumda ise güzel fırsat :eek:key:
hayırlı satışlar...

jant lastiği sıfır mı almıştın eser bir arkadaşa tavsiye ettim bakıp seni arayacak cordobanın orjinal jantlarını verecek sana
Ortağım baktım baktımda enes kardeşimiz fiyatı çok söylemiş ya. Kaza yapmadan önce kıyıboyu caddesinde bi tanıdığın dükkanında 2.el jant lastik vardı pazarlığını felan yapmıştım 205/45/17 brıdgestone Adrenalin RE 001 Lastik vardı üzerinde 540 tl ye anlaşmıştık. Kaza yapınca askıya almıştım jant işini. Şimdi o jantlarda satıldı. :(
Enes uygun bi fiyat söylersen ve anlaşabilirsek talib olabilirim

Ortağım baktım baktımda enes kardeşimiz fiyatı çok söylemiş ya. Kaza yapmadan önce kıyıboyu caddesinde bi tanıdığın dükkanında 2.el jant lastik vardı pazarlığını felan yapmıştım 205/45/17 brıdgestone Adrenalin RE 001 Lastik vardı üzerinde 540 tl ye anlaşmıştık. Kaza yapınca askıya almıştım jant işini. Şimdi o jantlarda satıldı. :(
Enes uygun bi fiyat söylersen ve anlaşabilirsek talib olabilirim
kardeşim bende adanada 2 sene boyunca bizim araçlara uyacak jant aradım hiç öyle uygun fiyata bulamadım. pert olmuş 2. ellere de dünya fiyatlar istediler.
düşünürsen haftasonu görüşelim hem gözünle gör hemde gerekeni konuşuruz.

eser bey. ben kütahyadayım. cant ve lastiklerim iyi durumda. 5X100 orj. cordoba jantları fakat senin lastik durumunu belirtmemişsin. birde ben burada sürekli araç kullanmak zorundayım değişim olayı nasıl olacak ? saygılarla..

Geri
Üst Alt