Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4800 TL hasarlı Leon Alınır mı ?

jowood

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Seat Leon marka araç üzerinde 26000 TL'ye anlaştım. (2006 model, staylance LPG, Bady Kit fln ) Sahibi sadece sağ kapısında bir darbe var orjinaliyle değiştirdim dedi. 5664 ten sorgulattım, 4800 tl kaza çıktı. Bu çapta hasar ne anlama geliyor. Alınır mı bu araç. Elden çıkarırken skıntı yaşar mıyım ? Siz olsanız bu aracı alır mıydınız. Pazartesi günü aracı almayı düşünüyordum. Acil yorumlarınıza ihtiyacım var.

alınır arkadaşım kafana takma al 4800tl hiç birşey değil

Arkadaşlar Seat Leon marka araç üzerinde 26000 TL'ye anlaştım. (2006 model, staylance LPG, Bady Kit fln ) Sahibi sadece sağ kapısında bir darbe var orjinaliyle değiştirdim dedi. 5664 ten sorgulattım, 4800 tl kaza çıktı. Bu çapta hasar ne anlama geliyor. Alınır mı bu araç. Elden çıkarırken skıntı yaşar mıyım ? Siz olsanız bu aracı alır mıydınız. Pazartesi günü aracı almayı düşünüyordum. Acil yorumlarınıza ihtiyacım var.

kendini üyelerimiz bölümünden tanıtırmısın bugün aynı şekil 3. mesajım farklı kişilere
araba bence alınmaz erkan sattı sıfır hatalısını yapılı araba 27 liraya verdi

alınır ya neden alınmasın ki eğer motoru iyiyse...hasar ön düzen'de ise almam

Hocam tanıtayım kendimi hemen, ama düşünceleriniz önemli benim için kapora vermedim. Pazartesi günü almayı düşünüyordum. Herkes alma derse almam. 6 ay 1 sene sonra satabileceksem alırım. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

niye kendini bile bile ateşe atıyosun ki? araçtan vazgeçemediğin bişey varsa ayrı ama ben şahsen o fiyatlara o arabayı almazdım.

ibizamın sol arka kapısı değişti erya'da 3850 tl fiyat çıktı .. Motor sağlamsa alınabilir..

6 ay sonra en az 24-25 e satarsın merak etme. eğer 1-2 lira kırığına veririm diyorsan alınır. hatta belki aldığın fiyata bile verebilirsin. eğer dediği gibi hasar sadece arka kapıdaysa sorun olacağını düşünmüyorum.

hocam..fiat ne kadardı siz 26 ya anlaştınız

Geri
Üst Alt