Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

-48- e sürpriz araba hediyeleri

teşekkürler görkem..ellerine sağlık ekzoz ucu fıstık olmuş..
cupra yazısı'nın karakteri çok güzel de yanlız bilboard afişleri gibi kocaman olmuş gibi yada resimlerde öyle görünüyor olabilir canlı görmek lazım...
yanları beğenmedim dicem o kadar emek harcamışsın beğendi ibaresine tıkladım o zaman:))
dedim bu kaliperleri boyuyordur diye..yazı aklıma gelmedi..
tamponu delme gerek yok...
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..
arabanın sesi ile ilgili konu açıyorum

egsoz on numara ama cupra yazı karakterleri çok dikine olmuş daha basık daha şık olur..

ya o yazıyı yapan şerefsiz dicem artık ölçü verdim ama büyük yaptı

yandakiler deneme amaçlıydı o yüzden sökeriz hemen sorun değil o:)

Coiloverlar gelince daha harika olacak Maşallah Allah kaza bela vermesin....:eek:key:

tekrardan maaşallah Varol abim kazasız belasız kullanırsın inşallah.. :)

valla biz arabayı veririz içindeki benzini biitirip verirler sense ekstradan işler yapıyosun keşke herkes senin gibi olsa görkem kardeşim saygılarımı sunuyorum.
Varol abiyle dun tanışma sansımız oldu cıkarken acelem vardı bi selam vermeden cıktım kusura bakmayın

Yazılar olmamış Görkem.Arabayı göremedim daha.Bu gün burdaysan görmek isterim.

Tekin ağbi bugün Cordobayı ankaraya götürecem kaplatmaya pazar günü dönerim dönünce görüşürüz kusuruma bakma.

Ama cuprayı sen göremesende ağbin gördü geçende Metin abinin oradaydım..

bu arada az önce kaliperlerde boyandı sarı renk fıstık gibi oldu....

Geri
Üst Alt