Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

45 bin bakım

samet_5589

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2016 ibiza 1.0 aracımın 3 bakımı yaklaştı garantisi mayıs 15 dolacagı için serviste yaptırmayı duşunmuyorum 870 lira istiyorlar balatalar+yağ+filtreler değiştireceğim bunun haricinde başka birşey yaptırmama gerek varmıdır yağı mobil 1 esp formula 5w-30 5lt dpf alacağım uygunmudur sizcede değerli görüşlerinizi rica ederim iyi günler

Merhaba arkadaşlar 2016 ibiza 1.0 aracımın 3 bakımı yaklaştı garantisi mayıs 15 dolacagı için serviste yaptırmayı duşunmuyorum 870 lira istiyorlar balatalar+yağ+filtreler değiştireceğim bunun haricinde başka birşey yaptırmama gerek varmıdır yağı mobil 1 esp formula 5w-30 5lt dpf alacağım uygunmudur sizcede değerli görüşlerinizi rica ederim iyi günler

Merhaba muhtemel 4.5lt yağ gidecek aracınıza bence mobil iyi tercih
Fren hidroliğini de değiştirin balatalar ile birlikte

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Balataları değiştirecegim zaten bujilerle yakıt filtresine gerek varmı degıstrmeye peki

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benimde bilgim yok ondan siZlere danısayım dedim

Buji kontrol ediliyor sadece ihtiyaç varsa değişim yapılıyor

Balatalar biraz zayıftıda abi degıstrcem onun harıcındw belirgin bi aksilik yok ama bujileri degıstırmem gerekiyormu birde yakıt filtresini degıstrmem gerekiyormu netten biraz arastırdımda degısmesi gerekiyor yazıyor ama emın olamadım

Balatalar biraz zayıftıda abi degıstrcem onun harıcındw belirgin bi aksilik yok ama bujileri degıstırmem gerekiyormu birde yakıt filtresini degıstrmem gerekiyormu netten biraz arastırdımda degısmesi gerekiyor yazıyor ama emın olamadım

Balatalarda sorun varsa kesinlikle değiştir ama güzel bir balata kullansınlar.sonra ses yapmasin.
Arabanın calsimasiyla ilgili problem yoksa, yakıtında artış yoksa bujilere sadece baktır bence. Zaten bakılınca durum ortaya çıkar.
Ben leonumda ne yazık ki markalı petrol ofisinden surekli benzin almama rağmen 10 binde yakıt filtresi degistirdim. Su an ki aracimda 60 bin oldu, daha degistirmedim. Sizin araçta hiç değişmiş mi, öncesi nasıl bilmiyorum. Değişiklik olmadıysa onu da değiştirin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

balatalar bosch marka aldım ismail abi yakıt filteresi hiç değiştirilmedi o zaman onuda değiştireyim ben iyisi bujileride kontrol ettirip öle karar vereyim o zaman cok sagolun bilgilerniz için bunlar yeterli olur yani o halde bakım için

Geri
Üst Alt