Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

45.000 TL'ye Otomobil bulamıyorum!

aux

Kayıtlı Üye
herkese selamlar.
biliyorsunuz leonumu sattım.
e46 325 cabrio ararken borusanda expertize soktuğum aracı beğenmedim,arından bir 330ci beğendim onu expertize soktum ve anladım ki temiz bmw bulmak çok zor.
e46 hep yanlayim gazliyim tayfasının eline geçmiş ve bir şekilde kaza yapmış,yıpranmış.

elimde 45.000TL max. bütçem var.

öyle alternatiflerim var ki hepsinin beni çeken ayrı yerleri var,artık sizden yardım istiyorum.

1.seçenek : 2000 model orjinal 65.000km'de Audi TT 1.8t QUATTRO YOK 185HP'lik. Araç düz vites ve önden çeker ama yıllık vergisi komik rakamlarda ve kasko değeri düşük, çok yakmıyor ve şekilli bir araç. hatta 19" jant ve yay kombinasyonuyla şahane gözüküyor.önü açık ve güçlendirilebilir bir motor,ihtiyaç halinde arkada ufak da olsa bir koltuk oluşu. dezavantajı önden çeker ve düz vites oluşu.

2.seçenek, alfa 159 1.9 jtd otomatik: bu araç da çok yakışıklı, otomatik ve dizel oluşu çok güzel benim için ve şekli de güzel. dezavantajı ise alfa oluşu,tt gibi spor olmayışı , vergisi ve kasko değeri yüksek olması.

3.seçenek astra twintop 1.6turbo, en zayıf seçenek, sadece az vergi,ortalama güç ve yakıt tüketimi ve hardtop cabrio oluşu ile uzaktan bir göz kırpıyor.

mini cooper S dediğinizi duyar gibiyim ama aile kesinlikle izin vermiyor..

siz olsanız 45.000 TL'ye ne araç alırsınız?

Oncelikle volkan kolay gelsin işin zor.ilk once neden ailen coper S e izin vermiyor onu anlamadim tt almana izin varsa ona izin cikmasi lazim diye dusunuyorum hersey biyana burda yazdigin araclardan sadece alman gereken e 46 cabrio dur baska arac fasafiso bende ayni senin gibiyim temiz cabrio bulamiyorum yosa bende alicam ama 3.20 ci nin ustune cikmam gerek yok cunku her bakimdan agir bir araba zorlar seni haberin olsun...

bence 3 seçenekte bana mantıklı gelmiyor.Ben e46 hastasıyım leon almadan önce çok direttim fakat babm izin vermedi 2. el diye eğer e46 istiyorsan herzaman benm favorilerimde bir kaç araç vardır 2 tanesini yollayım :) fakat e46 ların dediğin gibi çoğu kazalı temiz bulmak zor .bEnim verdiğim linktekiler temize benziyor bi konuş bak istersen .

BMW 3 Serisi 3.20Ci 2001 Model 46.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 42418412

BMW 3 Serisi 3.18Ci 2002 Model 44.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 60609735

2010-2011 Cupra ya da bocanegra olabilir. Aileden mini ye icazet yok demişsin ama biraz daha yıldırma politikasıyla bu işi halledersin.:eek:key: kolay gelsin..

işin çok zor bencede ama yukarıda yazdığın araçların içerisinde en mantıklı gelen alfa 159 jtd bence mükemmel bir araç hem dış görünüş hemde motor bakımından hayırlısı neyse o olsun

astra bana mantıklı geliyor bu aralar istersen biraz daha bekle yeni astra GTC de olabilir.

Geri
Üst Alt