Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

42 FR xxx :) Yeni makinamı aldım

Ynt: 42 FR xxx :) Yeni makinamı aldım

Hayırlı olsun :)

Chipli değil Araç.. Bi ara Konya'ya yolun düşerse kırmızı leonunla bi deniyelim istersen:) Hiçbir şekilde göremezsin passatı Hele "S" moda aldın mı oldu sana yer uçağı :) 520D 328İ 320D cilerde kafa tuttu ama anahtarlarını aldım :) "yan yana kalksanız passat önünüze geçemez" Sanırım passata binmemişisiz sen leon da gaza basarken passat önündeki ışıklarda durmuş olur:) bu tartışmalar çevremizdeki arkadaşlara çok yapardık test ettik "sustular" Leonla passat hiç bir şekilde kıyaslanamaz! "150 BG alsanız 170 bg lik Passat dizeli aynada ararsınız" sen aracını 150 bg yaptır sonra bi deniyelim :)) Ya da bul bir tane passat test et aracı sonra düşün derim...

Tamam Olur:D

Arkadaşım Tekrar ve Dikkatlice Okumanı Tavsiye Ederim... Tüm anlatımın içinden de Cümle seçmeden!

Belliki Benzinili bi araçla denememişsiniz Hiç! Özellikle de 1.4 140lık yada 160lık Bi TSI la!

Neyse Passat 170 Yer Uçağıdır hatta Şampiyonudur Tüm Anadolunun .. Seviye bozulmadan ben müsade isteyeyim..

İyi bi yere gitmeyecek belliki; En yakın zamanda pişmanlığınızın son bulmasını temenni ederim;)

Tamam Olur:D

Arkadaşım Tekrar ve Dikkatlice Okumanı Tavsiye Ederim... Tüm anlatımın içinden de Cümle seçmeden!

Belliki Benzinili bi araçla denememişsiniz Hiç! Özellikle de 1.4 140lık yada 160lık Bi TSI la!

Neyse Passat 170 Yer Uçağıdır hatta Şampiyonudur Tüm Anadolunun .. Seviye bozulmadan ben müsade isteyeyim..

İyi bi yere gitmeyecek belliki; En yakın zamanda pişmanlığınızın son bulmasını temenni ederim;)

Seviyenin bozulduğu yok! Bozmak gibi bir niyetin varsa bilemem. Sen bu söylediğin özelikteki aracı al gel deneyelim ? Sonucu da foruma koyalım taktir okuyucuların olsun olmaz mı?

arkadaşlar her aracı kendi segmentleriyle karşılaştırmanızı tavsiye ederim yoksa bu örnekler çoook uzar birgünde bir ibiza cupra gelir derki senmi benim abime kafa tutuyorsun gel bakalım alıyım ifadeni der ertesi günde sırocco r gelir leon cupra derken bööyle devam eder sahip olduğumuz arabalar en iyisidir çünkü o bizimdir

Seviyenin bozulduğu yok! Bozmak gibi bir niyetin varsa bilemem. Sen bu söylediğin özelikteki aracı al gel deneyelim ? Sonucu da foruma koyalım taktir okuyucuların olsun olmaz mı?

Arkadaşım neyin Peşindesin..

Bu Muhabbet benim için buraya kadardı; İyi Akşamlar Sana..

Arkadaş yazamadı ben sadece şunu söyliyecem aracım 1.2 TSİ 3. Viteste 140-145 yapiorum fr 1.4 125 rahat 150 yapar olay bu iken dsg passat pardonda isiklarda bizi nasil bekliyor anlayamadim youtube a sen cvp vermeden biraz göz attim 170liklerin 3. Viteste en fazla yaptigi hiz 120 Senin araba passat olduguna eminmisin kardes :confused:

ne pasat ne fr ne ibiza varsa scw yoksa scw atar yaptırmayın laaannn :) hayırlı olsun bu arada diğer leonculardan tek farkın en fazla fiyatındır.:)

Geri
Üst Alt