Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

42 FR xxx :) Yeni makinamı aldım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında tit tarafından paylaşıldı.

1. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    Selam arkadaşlar, Bugün Leon Fr 1.4 tsı modelini almış bulunuyorum. Diğer leonculardan farkım olsun diye FR tercih ettim:) Arabanın duruşu harıka, konfor güzel, direksiyon çok hoş.. Yalnız çok teker sesi alıyor araç sanırım yenı olmasından kaynaklanıyor ilk defa 0 araç kullanıyorum.. Zamanla düzelir mi ? Bir de araç içerisinden bağaj kapağını açmak için bir tuş yok mu bulamadım da ? Zamanla izlenimlerimi aktarırım aramıza yeni katılacak arkadaşlarımıza bilgi olsun diye

2. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    scw ye hoşgeldin aracın hayırlı olsun vitesin üst tarafında açık anahtar işareti var o düğme bütün kpıları açar :eek:key:

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    hayırlı olsun kardeşim allah güle güle binmek nasip etsin bide resimlerini yüklersen seviniriz

4. qiasas

qiasas SCW Üyesi

22
    5
    3
    güle güle kullan

5. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    hoşgeldin:hosgeldin: hayırlı olsun aracın güzel günlerde kullanman diledigimle:eek:key:

6. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    hoşgeldin yoldaş...
    hayırlı uğurlu olsun...

7. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    FR ın hayırlı olsun SCW ye hoşgeldin..

8. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
    hoşgeldin araç hayırlı olsun yalnız leonculardan farkım olsun diye fr aldım demişsin ne yazık ki son dönemlerde herkes fr alıyor o yüzden bi fark söz konusu değil :D :D

okan_42, sourson, bora55 ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  9. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    Hoşbulduk arkadaşlar teşekkür ederim. Olsun en sonlarını biz alıyoruz bundan sonra bu kasa yok :))

Çöllü ve arthur bunu beğendi.
  10. tit

tit SCW Üyesi

60
    19
    8
    Teşekkür ederim. Tek tuşa bağlamışlar o zaman. Öbür aracımda ayrı tuşu vardı...

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş