Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

42 FR xxx :) Yeni makinamı aldım

hayırlı olsun kardeşim allah güle güle binmek nasip etsin bide resimlerini yüklersen seviniriz

Ecmain. İnş kısa zamanda yüklerim.. Orjinal halı bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Bu teker sesi hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Ecmain. İnş kısa zamanda yüklerim.. Orjinal halı bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Bu teker sesi hakkında bilgi sahibi olan var mı?
evet içeri biraz ses alır ama istersen bi lastiklerinin tarihini kontrol et belki eskidir malum hem kış hemde eski olunca sertleşerek daha fazla ses yapar

SCW ye Hoşgeldin.. Kapı Açma tuşu yok bagaj için, kilit açmak içinse vites kutusunun üzerinde serkanreisinde dediği gibi(bütün kilitli kapıları açar-kapatır) Teker Sesi Normal eski Aracımda da vardı (1.6 stylance) Eğer biraz daha iyileştirmek istersen Benim Kendi aracıma uyguladığım ses izolasyonuna bi göz atmanı öneririm;
http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/fr-atesi-quot-10-757-quot-19257/

Hayırlı olsun aracınız,Rabbim kazasız belasız guzel günlerde ağız tadıyla binmeyi nasip etsın..

Hayırlı olsun Mesut, Allah kaza bela vermesin inşallah.

SCW ye Hoşgeldin.. Kapı Açma tuşu yok bagaj için, kilit açmak içinse vites kutusunun üzerinde serkanreisinde dediği gibi(bütün kilitli kapıları açar-kapatır) Teker Sesi Normal eski Aracımda da vardı (1.6 stylance) Eğer biraz daha iyileştirmek istersen Benim Kendi aracıma uyguladığım ses izolasyonuna bi göz atmanı öneririm;
http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/fr-atesi-quot-10-757-quot-19257/

Tşk ederim bilgilerin için. Bu uygulamayı yazın yapmak daha mantıklı olur çünkü 5 dk sigara içmek için dışarı çıktığımda azer bülbül oluyoruz. 3- 4 saate bilmem artık ne oluruz :)

Sağolsun arkadaşlar cümleten kazasız belasız binmek üzere..

FR ın hayırlı olsun. scw ye hoşgeldin. Sitede Fr ı olan çok arkadaşımız var. hele bi kırmızı şeytanımız var of of ben anlatmayayım resimlerine bak sen iyisimi

aracın ahyırlı olsun Gönlünce binmen dileğiyle,,,

Geri
Üst Alt