Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

41 e 5413

Dostum senin yan aynalarda senkron problemi var mı ? Bende aracı sıfır aldım eylülde ama soldaki yan ayna sağdakine göre 1 sn belki daha az geç kapanıyor otomatik kapanırken?

Dostum senin yan aynalarda senkron problemi var mı ? Bende aracı sıfır aldım eylülde ama soldaki yan ayna sağdakine göre 1 sn belki daha az geç kapanıyor otomatik kapanırken?

hayır herhangi bir senkron problemi yok:seat

Bu arada hayırlı olsun ben kafayı yan aynalara takmış durumdayım saolasın. :)

Merhaba SCW ;
Konuyu daha önceden açmam gerekirdi ama kısmet bugüneymiş:)

FR a bundan sonra yaptıklarım yapacaklarım bu konu altında paylaşacağım:)

1 Ağustos trafiğe çıkışlı Seat Leon FR aracımın resimleri ;
Aracı ilk aldığımızda bayiden çıkmadan çekilen resimler,

2f0dr7l.jpg

2v32254.jpg

1ebf51.jpg

dostum takıpteyım senı bendede fr var bende bı kac sey yapmaya basladım spoıler taktım cupra spoıler sımdı sırada on plaka ve altını sıyah folyo kaplatıcam ondan sonra ıc aydınlatmayı beyaz yapıcam sarı ampullerı degıstırırıcem ondan sonra kırmızı brembo kapakları kullanmayı dusunuyorum tabı montajında sıkıntı yasamazsak ve buyuk ıhtımal abt pedal setlerı takmayı dusunuyorum

Bende yapacaklarımı kısaca yazayım;
1.Cupra pedal seti ve ayak dayama
2.İç kapı kolları ve hoparlör çıtası
3.Selçuk (Çöllü) nün yaptığı gibi kapı fitilleri , bagaj ve arka koltuk altı ses yalıtımı
4.İç aydınlatma ve plaka ışığını beyaz yapmak,
5 Evotech yazılım , forge dump valve ve BMC hava filtresi
6.Cupra spoiler
7.Multimedya sistem

Plakalıkları sök bence abi. Plaka etrafınıda beyazlat tinerle. sonra bir güzel yapıştır. :)

Geri
Üst Alt