Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

40-45 bin tl ye otomatik dizel toyota auris mi - manuel dizel nissan juke mu?

sana nissan Juke 1,5 dci 110 hp manuel 6 ileri hakkında bilgi verebilirim geçen sene çok yakın bir arkadaşım aldı ve defalarca kullandım yakıt olarak seni üzeceğini zannetmiyorum ortalama yakıt tüketimi 5-5,5 arası yol tutuşu ve seriliği de taksiden aşağı kalır değil. 110 hp lik motoru kısa zamanda ivmelenmeye yetiyor konfor açısından da eğer sen uzun boylu isen arka koltukta oturanlar biraz sıkıntı yaşayabilir...

nişanlımla almayı düşünüyoruz ama onun da daha rahat kullanabilmesi açısından otoamatik seçeneklere mi baksam diye düşünüyorum. nissan juke u o çok seviyor ama manuel olduğu için bnm gönlüm rahat etmiyor sadece. açıkçası toyota m/m düşünmüştüm daha ön planda. ama m/m vitesi de öneren çok olduğu gibi önermeyen de çok oldu. bi çıkış yolu bulamadım. 40-45 bin tl ye citroen mcp de düşünebilirim ama o vites hakkında bilgim yok. dsg yi öneren çok oldu ama polo dsg ler ancak o fiyata..

toyotanın m/m i 73 bin km kadar kullandık hiçbir sorun yaşamadım ve yokuşta yada vites değiştirmesi gerektiğinde sıkıntı çıkarmadı hatta çok keyifli gelirdi bana ama bu kadar şikayet geldiğine göre ben şanslı olanlardanmışım :) o yüzden sana yaptıgım önerimi geri alıyorum kardeşim :)

juke hiç kullanmadım dış görünüşü bayanların ilgisini çekiyor yenge o yüzden beğenmiştir:) ama manuel araç alınacak devir çoktan geçti bence

o ıkısınden juke derım ıstemeye ıstemeye baska secenek olsa keske :)

toyotanın m/m i 73 bin km kadar kullandık hiçbir sorun yaşamadım ve yokuşta yada vites değiştirmesi gerektiğinde sıkıntı çıkarmadı hatta çok keyifli gelirdi bana ama bu kadar şikayet geldiğine göre ben şanslı olanlardanmışım :) o yüzden sana yaptıgım önerimi geri alıyorum kardeşim :)

juke hiç kullanmadım dış görünüşü bayanların ilgisini çekiyor yenge o yüzden beğenmiştir:) ama manuel araç alınacak devir çoktan geçti bence

evet haklısın bnde aynısını düşünüyorum ama baksana görkem ya m/m zedeleri sitesi bile varmış ne diyosun hocam bu işe :) mcp ile ilgili bilgin var mı peki senin? mesela c3 mcp yada c3 picasso... ya da c4 :)

evet haklısın bnde aynısını düşünüyorum ama baksana görkem ya m/m zedeleri sitesi bile varmış ne diyosun hocam bu işe :) mcp ile ilgili bilgin var mı peki senin? mesela c3 mcp yada c3 picasso... ya da c4 :)

valla ona bişey diyemiyorum şimdi onada iyi derim kötü çıkar nolur nolmaz:)

ben başka seçeneklere yönelirdim. o fiyatlarda baya seçenek var.

Geri
Üst Alt